Savaitgalį sportiškai praleido populiariausios Vilniaus jaunimo radijo stoties laidų vedėjai. Filmuodami naują vaizdo klipą sporto klube „Ironhood: Power Team Gym“, skirtą pristatyti radijo stotį Telšių klausytojams, žinomi balsai ir veidai ne tik pasportavo, bet ir pasilinksmino.

 

PWR_Aleksas

 

 

 

Vienos populiariausių radijo stoties laidų „Šok į kelnes“ vedėja Raminta Vyšniauskaitė pasakojo, kad vaizdo klipo režisierius Mindaugas Rainys jai sugalvojo patį sunkiausią ir patį erotiškiausią pratimą: „Jį filmavimo metu turėjau atlikti net keliolika kartų. Neabejoju, kad filmavime dalyvavę vyrai turėjo ką apkalbinėti, o man, praėjus keletui dienų po filmavimo vis dar skauda rankų raumenis. Jaučiuosi kaip po geros treniruotės ir labai laukiu galutinio rezultato.  Neabejoju, buvo verta taip pasistengti“.

 

PWR_Raminta

 

Popietinės „Power Hit Radio“ laidos vedėjas Saulius Baniulis taip pat pripažino, kad atvirai ką nors pasakoti apie filmavimą neišdrįstų: „Įspūdžiai puikūs, tačiau dalis jų tikrai netinkami žiniasklaidai. Galiu pasakyti tik tiek, kad dar niekada nesportavau taip vėlai. Tai buvo pirma tokia patirtis, bet tikrai naudinga. Ironvytas papasakojo, kaip greičiau numesti riebalą nuo pilvo ir pasiruošti vasaros sezonui. Bet tai jau mano ir jo paslaptis, jei suveiks, parodysiu rezultatą“, – juokėsi Saulius.

 

PWR_Raminta1

 

Naujausių radijo auditorijos tyrimų duomenimis, „Power Hit Radio“ yra populiariausia radijo stotis Vilniuje 15–34 metų auditorijoje.

 

Untitled

 

                              Šaltinis: Kantar TNS, Radijo auditorijos tyrimas, 2016 ruduo

 

Praėjusiais metais „Power Hit Radio“ nuveikė tikrai nemažai, kad sulauktų tokio klausytojų įvertinimo – buvo pagerinta transliacijų, taip pat ir internetinių, kokybė, vartotojus pasiekė mobili PWR interneto svetainės versija.

 

PWR_Saulius

 

„2016-ieji radijo stočiai buvo sėkmingi ir įsimintini – „Power Hit Radio“ programa pradėta transliuoti Panevėžyje ir Šiauliuose bei apylinkėse, taip pat konkurse laimėta ir teisė transliuoti programą Telšiuose. Čia planuojama startuoti iki 2017 m. vasario 1 d.  Pernai pristatėme ir kelias naujas laidas, kurioms tikrai gerai sekasi, eteryje pakalbinome net triskart daugiau svečių, nei 2015-siais, o ypač džiugina lietuviškos autorinės šokių muzikos progresas.  Lietuvių sukurtos kokybiškos šokių ar elektroninės muzikos kiekis kasmet vis didėja ir dabar „Power Hit Radio“ bendroje muzikinėje programoje jau pasiekė 18 proc.“, – sako radijo stoties vadovė Asta Gujytė.

 

PWR_Vaidas

 

Populiariausios PWR laidos – rytinė „Šok į kelnes“ su Raminta Vyšniauskaite-Vasiliauskiene ir popietinė su Sauliumi Baniuliu, ypač žaidimas „TAIP NE“.

 

PWR_Vygantas