Televizija moterims TV1 gegužę pasiūlys ypatingą naujieną savo eteryje – sėkmės pasaulyje susilaukusį Pietų Korėjos serialą „Imperatorė Ki“.

 

impress_ki (Small)

 

LNK pasirašė sutartį su Pietų Korėjos kompanija „Munhwa Broadcasting Corporation“ (MBC) ir įsigijo teises Lietuvoje rodyti šią tarptautiniu hitu tapusią istorinę dramą.

 

„Imperatorė Ki“ buvo pripažinta geriausiu draminiu serialu Seulo tarptautiniuose apdovanojimuose SDA, o pagrindinio vaidmens atlikėja Ha Ji-won pelnė visuotinį pripažinimą.

 

impress_ki_2 (Small)

 

Po sėkmingo rodymo Pietų Korėjoje, serialas pradėtas transliuoti užsienio šalyse. „Imperatorė Ki“ bus pirmas Pietų Korėjas serialas, kada nors rodytas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

 

TV1 serialą „Imperatorė Ki“ rodys šeštadienis ir sekmadieniais 19.30 val. nuo rytojaus, gegužės 5-osios.

 

„Pietų Korėjos serialai išgyvena atgimimą, tai – nauja tendencija serialų pasaulyje, nes turtingos šios šalies kino ir televizijos kompanijos gali skirti įspūdingus biudžetus. Panašu, kad iniciatyvą dramų kūrime Pietų Korėja perima iš Turkijos. „Imperatorė Ki“ yra neįtikėtinos kokybės, didelio biudžeto serialas, kuris dėmesį prikausto nuo pirmųjų akimirkų“, – sako LNK programų direktoriaus pavaduotoja Jolanta Jasienė.

 

Serialas nukels į XIV amžių ir pasakos kvapą gniaužiančią tikrą istoriją, kaip nuo lemties tapti imperatoriaus sugulove pabėgusi mergaitė buvo priversta apsimesti berniuku ir tapo galinga imperatore. Tai – istorija apie moterį, kuri pakilo iš purvo ir atsisėdo į sostą, valdė dvi šalis ir vyrų širdis, kuri gyveno kerštu ir meile.

 

Lemtingos likimo gijos ją suves su dviem nepanašiais vienas į kitą vyrais. Šiame meilės trikampyje prasideda dviejų valdovų kova už vienos merginos širdį. „Rūmai – pati baisiausia vieta“, – sako imperatorė. Čia negyvenama, čia išgyvenama. Veiksmingiausias visų kerštas – išgyventi. Mylimiausias žaidimas – pergyventi vienas kitą. Laimėtoja tampa imperatore. Ji ketina aukštai pakelta galva perlipti ne tik per savo priešų kaulus, bet ir per tuos, kas ją mylėjo.