„Emocinis ryšys tiesiogiai priklauso nuo tėvų ir vaikų prisilietimų, apsikabinimų kiekvieną dieną. Kodėl gi mes tokie atitolę nuo savo vaikų? Gal apsikabinimai tapo nemadingi? O gal jiems tiesiog neturime laiko?“ – klausia TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė. Jau šį šeštadienį, lapkričio 10-ąją, 9.30 val. žiūrovų laukia ne tik reportažas apie prisilietimo galią, bet ir aktualūs patarimai apie saugias mažylių maudynes bei pažintis su vaikiškų kvapų pasauliu.

 

„Mamyčių klubo“ svečiai – mažosios Urtės tėveliai – įsitikinę, jog tarpusavio meilės ryšio tvirtumas tiesiogiai priklauso nuo apsikabinimų, prisilietimų ir pasimylavimų dažnumo. „Galime tai daryti nuo ryto iki vakaro“, – sako pašnekovai. Šeštadienio ryto laidoje – ne tik nuoširdūs patarimai, bet ir psichologės komentaras apie prisilietimų ir apkabinimų svarbą.

 

Kitame „Mamyčių klubo“ reportaže – vos kelių mėnesių sulaukusio mažylio maudynės. Įprastai mažyliams jos reiškia vieną didžiausių malonumų, kai galima atsipalaiduoti ir nusiraminti. Laidos viešnia – dviejų dukryčių mama Aušra tikina, kad mažiausioji jos atžala – Meida maudytis galėtų nors ir kasdien. Tai, nuo ko vertėtų pradėti maudynes ir kokia maudymosi padėtis saugiausia mažyliui, reportaže atskleis specialistai.

 

Gimusio kūdikio nosytė dirba visu pajėgumu, kaip teigia vaikų raidos specialistai, o pažindintis su kvapais mažylis pradeda dar būdamas mamos įsčiose. Dar vienas šeštadienio ryto reportažas: apie svarbiausius mažyliui kvapus – mamos ir tėčio. Nenuostabu, kad mamos kvapas mažylį ramina ir sudaro aplinką, kurioje jis jaučiasi saugus ir patenkintas. Savo patirtimi „Mamyčių klube“ dalinsis Benedikto mama Daiva. Jos gudrus triukas – palikti „mamos kvapą“ mažyliui, kai tenka trumpam su juo išsiskirti – jau šį šeštadienį 9.30 val. per TV3!

 

„Mamyčių klubas“ – šeštadieniais 9.30 val. tik per TV3!