F012150L 29.MXF_snapshot_12.39.486

„Dabar, aišku, atrodysiu žiauriai šlykščiai prieš visą Lietuvą, bet man nieko nėra baisiau, kad savo kompleksus dažniausiai mes gauname iš mamų. Kiek esu kartų susidūrusi: „pažiūrėkite, kaip ji atsišėrė po gimdymo“, „pažiūrėkit, kokia šikna, niekur netelpa“ – tokie tekstai eina iš mamų lūpų“, – apie žiaurią savo klienčių gyvenimo realybę jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ atviraus verslininkė, nuosavo prekės ženklo įkūrėja Erika Vitulskienė.F012150L 29.MXF_snapshot_03.23.732

 

Pozuodama fotografei Laurai Beržanskienei operos solisto Merūno žmona, 34-erių Erika Vitulskienė atrodo atsipalaidavusi ir savimi pasitikinti. Sultingų formų moters nevaržo tai, kad reklaminėje fotosesijoje, kuriai ji pozavo prieš pat meilės dieną, tenka vilkėti tik seksualius apatinius, o fotostudija įkurta tiesiog lovoje.

 

„O taip, taip, bijokime, bijokime savęs, savo svorio, ūgio, plaukų spalvos, moteriškumo, savo vidinės laisvės, šelmiško seksualumo, o dar prisegamos kojinės, fui, kalė! Ką daugiau galima pasakyti…Tiek mumyse posovietinio š…, kad, jeigu galėtume, gyvenime nenusirengtume nuogai”, – taip socialiniame tinkle po ko gero pirmosios tokios atviros ir seksualios fotosesijos rašė Erika. Šiandien ji pasakos norėjusi paraginti moteris nustoti bijoti savęs, nesvarbu, kokia jų plaukų spalva, jos lieknos ar apkūnios, nes gyvenimas per trumpas – vertėtų pasiimti akvarelę ir tapyti jį ryškiomis spalvomis.

 

Kaip neprarasti pasitikėjimo savimi tuomet, kai svoris siekia šimto ir daugiau kilogramų ribą? Ką daryti, kai vyras vietoj trokštamos dovanos įteikia abonementą į sporto klubą tarsi užuominą, kad norėtų matyti jus liekną? Ir kodėl kiekviena, galvojanti, kad yra vis dar nepakankamai gera mama, žmona, draugė ar moteris, pirmiausia turėtų atsistoti prieš veidrodį?

 

Atviras interviu su Erika Vitulskiene – jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, 20 val., tik per LNK.