Aktorė Eglė Jackaitė 20-ies metų sceninės veiklos jubiliejų jausmingai ir iškilmingai atšventė Klaipėdos dramos teatre, apsupta šeimos, artimiausių draugų bei kolegų.

 

Eglė Jackaitė

 

Šia ypatinga proga sau ir visiems susirinkusiems, žinoma moteris, kartu su džiazo virtuozu Vytautu Labučiu, dovanojo kūrybinį vakarą – „Aktorės jausmų džiazas“.

 

Eglė Jackaitė

 

E. Jackaitė savo šventei parinko ypatingą datą bei laiką – svečius sukvietė spalio 20 dieną, 20 valandą, o jubiliejinėje scenoje visa moters asmenybės gama nusipynė iš 20 jos pačios pasirinktų ir išjaustų lietuvių ir užsienio poetų eilių. Vakarui šarmo suteikė aktorės atliekamos dainos, besiliejanti saksofono bei pianino muzika.

 

Eglė Jackaitė

 

Po pasirodymo Klaipėdos dramos teatro fojė aktorės ir susirinkusiųjų laukė jos draugų surengta tikra šventinė puota – vaišėmis nuklotas stalas, gardūs užkandžiai, gurmaniški ledai, gėrimai ir specialiai Eglei bičiulės Lauros iškeptas 120 cm, 12 kg šakotis.

 

Eglė Jackaitė

 

„Jaučiuosi labai laiminga ir dėkinga likimui už žmones, kurie yra mano gyvenimo kelyje. Jie mane priima ir myli tokią, kokia esu. Iki širdies gelmių esu sujaudinta jų dėmesiu, rūpesčiu ir meile.

 

Eglė Jackaitė

 

Kiekvienas asmeniškai man toks brangus, kad net sunku tai išreikšti žodžiais. Šiandien skęstu gėlių, dovanų jūroje ir šypsausi…“, – sakė E. Jackaitė.

 

Eglė Jackaitė Eglė Jackaitė

Eglė Jackaitė Eglė Jackaitė Eglė Jackaitė Eglė Jackaitė Eglė Jackaitė Eglė Jackaitė