Kokybiškiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ šalį žada užkariauti ne tik pačiais galingiausiais balsais, bet ir mada. Šią savaitę projektas kartu su žinoma dizainere Diana Vapsve išleidžia bendrą drabužių liniją, skirtą didžiausiems balso ir mados mylėtojams.

 

20171001-IMG_7418_1312x1200 (Medium)

 

Projekto kūrybinė komanda sako, kad idėja sukurti drabužius specialiai „Lietuvos balsui“ kilo galvojant, kaip išskirtinai paminėti jubiliejinį penktąjį projekto sezoną. Šie drabužiai ne tik papuoš juos įsigijusius, bet ir suteiks išskirtinį vaizdą būsimų tiesioginių filmavimų metu.

 

Balsas petas paulina-3319_800x1200 (Medium)

 

„Džiaugiuosi, kad talentingos dizainerės Dianos Vapsvės, kuri yra ir „Lietuvos balso“ gerbėja bei ištikima žiūrovė, komanda entuziastingai ėmėsi kurti „Lietuvos balso“ vardinius rūbus. Norėjome kaip nors pažymėti jubiliejinį penktąjį sezoną. Manau, kad „Lietuvos balso“ džemperis tinkamas sprendimas. Viliuosi, mūsų gerbėjai įvertins šiuos džemperius ir noriai jais puošis. Tai bus tarsi VIP bilietas, suteikiantis įvairių privilegijų „Lietuvos balso“ renginiuose. Būtent tie, kurie vilkės „Lietuvos balso“ džemperius, galės tikėtis išskirtinio dėmesio – be eilės nusifotografuoti su projekto žvaigždėmis ir kitų malonių staigmenų“, – sako projekto prodiuseris Gediminas Jaunius, kol kas palikdamas paslaptyje, kokių dar staigmenų šią aprangą įsigiję „Lietuvos balso“ žiūrovai galėtų tikėtis.

 

Balsas petas paulina-3450_800x1200 (Medium)

 

„Visa mūsų šeima esame daugiamečiai „Lietuvos balso“ gerbėjai ir labai džiaugiuosi, kad šiais metais gavau galimybę dirbti su šiuo muzikiniu projektu. Be galo smagu dirbti kartu, kai yra abipusė tiek mano, tiek  „Lietuvos balso“ nauda. Aš ją tikrai jaučiu“, – galimybe bendradarbiauti su projektu džiaugiasi Diana Vapsvė.

 

Balsas petas paulina-3477_800x1200 (Medium)

 

Drabužių autorė pasakoja, kad šiam projektui stengėsi sukurti universalius drabužius, kurie tiktų tiek vyrams, tiek moterims ir kartu pabrėžtų pagrindines projekto savybes.

 

Balsas petas paulina-3555_800x1200 (Medium)

 

„Šiam projektui yra sukurti du gaminiai – marškinėliai ir džemperis. Kurdama šiuos drabužius, išsikėliau sau užduotį, kad drabužiai turi labai aiškiai atspindėti „Lietuvos balso“ sceną, energiją, muzikalumą, stilių, charakterį ir, žinoma, spalvas. Raudonas džemperio kantavimas, kapišono vidus ir, žinoma, „Lietuvos balso“ ženklas – sidabrinė ranka su mikrofonu, manau, puikiai susigrojo ir tapo stipri komanda. Labai tikiuosi, kad kai prasidės, žiūrovai ateis vienodai pasipuošę sirgti už savo favoritus“, – sako Diana Vapsvė.

 

Balsas petas paulina-3649_800x1200 (Medium)

 

Naujieji „Lietuvos balso“ ir Dianos Vapsvės drabužiai prekyboje pasirodys jau šią savaitę. Juos bus galima įsigyti visose „Diana Vapsvė“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje arba internetu www.dianavapsve.lt