Jau birželio 11-ąją startuos metus vėluojantis Europos futbolo čempionatas UEFA EURO 2020, kurio visas 51 varžybas rodys LNK kanalų grupė.

 

Martynas_Starkus_seskines20_800x450

 

Artėjančio čempionato proga vienas žinomiausių šalies futbolininkų Deividas Šemberas lankėsi LNK pokalbių laidoje „Šeškinės 20“.

 

„Man kaip aktoriui visada buvo įdomu, ar jūs mokotės to aktorinio meno? Ar visi tie kritimai yra realūs?“ – smalsaus laidos vedėjas Giedrius Savickas.

 

semberas_musineja1_800x450

 

„Futbole labai daug vaidybos. Ir manau, kad iš pražangų, kurios yra rodomos per televiziją, 70-80 procentų yra vaidybos. Ten tikrai nėra realaus vyriško pražangų kontakto. Futbolas šiek tiek turi daugiau perdėtos vaidybos nei, pavyzdžiui, ledo ritulys. Jos daromos intuityviai dėl daug ko: tai ir laiko tempimas, ir pražangų uždirbimas svarbiose zonose, kurios gali pasibaigti įvarčio ataka. Yra daug niuansų, kodėl futbole yra užsiimama šita vaidyba“, – futbolo paslaptis atskleis D. Šemberas.

 

semberas_musineja2_800x450

 

Savo ruožtu į futbolo aikštę Džiugas Siaurusaitis pasiūlė pasikviesti teatro režisierių Oskarą Koršunovą, kad jis  vertintų kritimus ir sakytų: „Netikiu, netikiu, netikiu“.

 

„Bet jei teatre reikėtų kviesti žmones kritinėti, drąsiai būtų galima kviesti tai futbolininkus, jie puikiai išpildytų šią rolę“, – kvatodamas siūlė D. Šemberas. Nuo futbolo čempionato pradžios D. Šemberas kaip futbolo ekspertas dirbs naujojoje LNK laidoje „Laisvas smūgis“, kurią ves Martynas Starkus.

 

semberas_seskines20_800x450

 

„Kalbėti apie futbolą yra dovana, apie futbolą galiu kalbėti daug ir ilgai, be sustojimo, juolab su tokiais žmonėmis kai Deividas Šemberas. Tai bus stebuklingas mėnuo. Aš sergu už anglus, Deividas – už vokiečius“, – šypsojosi M. Starkus.

 

Reportažus iš Europos miestuose vykstančių varžybų rengs LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė, kuri serga už Olandiją, grįžtančią į didžiąją futbolo sceną.

 

zukaite_seskines20_800x450

 

„Šis čempionatas bus pirmą kartą toks, tokio nėra buvę, jis vyks vienuolikoje šalių. Turėjo būti dvylika, bet atkrito Airija, nes Dublinas negalėjo užsitikrinti varžybų su sirgaliais“, – sakė A. Žukaitė.

 

Būsimos laidos „Laisvas smūgis“ komanda sutaria, kad, nors Lietuvos rinktinės čempionate nėra, bet UEFA EURO 2020 vis tiek yra didelė šventė, kuri sugrįžta į ekranus.

 

„Mums, Lietuvos futbolininkams,  pasaulio ir futbolo čempionatai visada buvo kaip atostogos. Mes rungtynes žiūrėdavome tik per televizorių“, – šypsojosi D. Šemberas.

 

Martynas Starkus prisiminė istoriją, kad, kai 2004 metais Portugalijoje vyko Europos futbolo čempionatas, žaidė Anglija ir Portugalija, buvo svarbios rungtynės, ir vietiniai sirgaliai, klausė lietuvių žiūrovų, ką jie ten daro. „Sakau, žiūrim futbolą, mums tas pats, kas laimės, mes nesinervinam, o jūs verksit, žudysitės, vaistus gersit. Mes mėgausimės futbolu. Galiausiai jie sutiko, kad mums tikrai geriau“, – juokėsi naujos LNK laidos „Laisvas smūgis“ vedėjas Martynas Starkus.

 

Visą „Šeškinės 20“ laidą galima išvysti LNK.lt 

https://lnk.lt/video/seskines-20-giedriaus-ir-dziugo-sou-17/129388