Kortos čigonams – neįkainojamas lobis. Jie tiki, kad kortose glūdi magiška galia. Todėl jos gali padėti atskleisti, kas žmogaus laukia ateityje, netgi kur jis sutiks tikrąją savo meilę. Kviečiame sužinoti, kokį mylimąjį likimas yra paskyręs jums. Juk kortos sako tiesą!

 

Žmonių likimai būna painūs ir kupini paslapčių. Žinių apie galimybę kai kuriuos gyvenimo nesklandumus sutvarkyti magiškomis gudrybėmis turi nedaugelis. O išmanantieji magijos paslaptis jas budriai saugo. Nuo seniausių laikų čigonai puikiai moka burti, kerėti, nusakyti ateitį. Gal dėl to ši tauta, ypač moterys, visą laiką atrodo kiek mįslingi, kartais net baugūs. Čigonai sukauptas žinias perduoda iš kartos į kartą. Tad mūsų noras užmesti akį į ateitį jiems nepasirodytų nei keistas, nei neįmanomas. Ir apie meilės santykius jie išmano pavydėtinai gerai. Beje, šiuo klausimu visada tariasi su kortomis. Pamėginkite ir jūs.

 

Pasiruošimas

Reikės paprastų kortų rinkinio. Tačiau burti tinka tik tokia malka kortų, kuriomis nebuvo žaista. Išrinkite ir į šalį atidėkite visas 2, 3, 4, 5 ir 6 akių kortas. Tačiau pridėkite vieną džokerį. Gausite 33 kortų malką. Ją stropiai išmaišykite, o paskui pirmąsias trylika kortų atverstas išdėliokite į eilę. Pranašauja tik tūzas, karalius ir džokeris. Bet tik tuo atveju, jeigu jų korta iškrenta pirma trylikos kortų eilėje.

Jeigu tūzą, karalių arba džokerį atvertėte antrą ar dar toliau, sužerkite jas į krūvelę, dar kartą gerai išmaišykite ir vėl išdėliokite. Gali pasitaikyti, kad tarp trylikos kortų nebus nė vieno tūzo, karaliaus ar džokerio. Taip iškritusios kortos laikomos nepalankiu burtu. Verta į jį atsižvelgti kaip į įspėjimą ir artimiausią mėnesį nedaryti jokių svarbių sprendimų, vienaip ar kitaip susijusių su jausmais.

 
 

PRANEŠA KORTOS

 

Pikų tūzas

Eilę pradedantis pikų tūzas rodo, kad nereikia dvejoti ir delsti. Žmogus, seniai atakuojantis ilgesingais žvilgsniais, yra nuoširdžiai pasiruošęs jums priskinti nuo dangaus žvaigždžių. Likimas jums paskyrė antrąją pusę švelniu žvilgsniu, tvirtomis rankomis ir tyra širdimi. Padrąsinkite jį maloniu žodžiu. Jeigu delsite pernelyg ilgai, jo glėbyje gali paskęsti kitas asmuo.

Kryžių tūzas

Ši korta – perspėjimas. Neprisivirkite košės! Venkite susisaistyti ryšiais su priešingos lyties atstovu, kuris visiems aplinkui kelia nepasitikėjimą ir atrodo jums visiškai netinkamas. Kartais labai verta išgirsti ir atsižvelgti į tai, ką mano artimieji. Stebintiems situaciją iš šalies matyti tai, ko nepastebite jūs, žvelgdami iš arti. Sena tiesa – nenaudėlių žavesys apakina. Todėl prieš ištariant „Taip“, įsitikinkite, kad tikai esate jam vienintelis.

 

Būgnų tūzas

Jeigu kortų rikiuotę pradeda būtent ši korta, jums leidžiama surizikuoti. Tiesa, proto balsas jums greičiausiai liepia atkreipti dėmesį į akivaizdžiai pasiturintį ir puikiai išsilavinusį brunetą (ę). Tačiau jūsų širdį seniai pasiglemžė nuolat padebesiais skrajojantis blondinas (ė). Nesibaiminkite, šalia jūsų mylimasis labai greitai suaugs, subręs ir pradės kuo tvirčiausiai žengti žeme. Nors šiuo metu tuo sunku patikėti, kaip tik jis ateityje suteiks viskuo aprūpintą gyvenimą.

 

Širdžių tūzas

Nuostabus ženklas! Galite jaustis tikru likimo numylėtiniu. Nesvarbu, kokių neįtikėtinų turite sumanymų ir planų, drąsiai imkitės juos įgyvendinti. Siekite maksimumo, nesidairydami į šalis ir nė akimirksnį nedvejodami. Savo ranką ir širdį jums yra pasiryžęs pasiūlyti žmogus, kurį turėtumėte neblogai pažinoti, nes jis užaugo netoli kaimynystėje. Jums nereikia niekuo abejoti, dėl nieko apsidrausti. Nuoširdų pasiūlymą tiesiog priimkite. Jeigu būgštaujate, kad susisaisčius vedybiniais įsipareigojimais bus kebliau pažinti platųjį pasaulį, galite neskubėti. Mylimasis jūsų palauks. Jus sujungęs jausmas prilygsta lobiui.

 

Pikų karalius

Iš pradžių gali būti nelengva. Koją kiš įvairūs keblumai, trukdžiai. Tegul tai jūsų neišgąsdina ir nesustabdo. Nepaisant apmaudžių, kartais skaudžių nesusipratimų, ką tik užsimezgęs ryšys turi galimybių išaugti į nepakartojamą meilės istoriją. Jums svarbu įsidėmėti vieną dalyką: meilėje, panašiai kaip ir versle, sėkmei būtini ne tik ambicijos ir užmojis, bet ir kantrybė. Tiksliau – daug kantrybės. Taigi apsišarvuokite ja ir kaupkite optimizmą. Ir neskubėkite iš dėmesio vertų pretendentų sąrašo išbraukti tą, kuris retai dovanoja gėles.

 

Kryžių karalius

Ši korta nurodo bendrininką, sąjungininką, bendražygį. Taigi įdėmiau apsidairykite, įsižiūrėkite į kolegas. Gali būti, kad tuščiai gaištate laiką su vis naujais, nežinia iš kur atsirandančiais pažįstamaisiais. Tas, dėl kurio vienintelio šiame pasaulyje plaka jūsų širdis, yra kažkur greta. Tikėtina, kad jus su jūsų gyvenimo meile suves darbas prie naujo projekto, komandiruotė darbo reikalais, o gal šventinė vakarienė įmonei svarbia proga.

 

Būgnų karalius

Jeigu kortų eilė prasideda šia korta, būkite atsargūs. Jums už nugaros slepiasi priešas. Visai gali būti, jog tai – jūsų mieliausias bičiulis ar net kraujo ryšiu su jumis susijęs žmogus. Ką daryti? Apsižvalgykite labai įdėmiai, bet taip, kad niekam nekristumėte į akis. Išsiaiškinkite savo varžovo pajėgumą, kėslus ir pagalvokite, kaip išvengti nemalonumų. Jūs juk žinote, kad mylimasis turi vieną ydą – jis visiškai neatsparus priešingos lyties žavesio kerams.

 

Širdžių karalius

Ši korta įspėja, kad dideli lūkesčiai gali pasibaigti dideliu šnipštu ir palikti vien nusivylimo kartėlį. Draugiškas pasimatymas su žmogumi, su kuriuo susipažinote visai neseniai, netikėtai gali pasibaigti pusryčiais lovoje. Jeigu pasiduosite žaibiškai suliepsnojusiai aistrai, būtent toks skubotumas jus ir nuvils. Nuskinsite kažką, kas neturėjo galimybės įgauti tikrojo įstabaus skonio. Tačiau gali nutikti ir priešingai – ilgai bendrausite rašydami romantiškus meilės laiškus. Deja, įkvėpimas taip ir gali likti tik ant popieriaus.

 

Džokeris

Tai pati paslaptingiausia korta. Ji pranašauja nelauktą permainą ir atomazgą, kuri apstulbins visus. Gali būti, jog partneris, su kuriuo meilės ryšiai jus sieja ne vienerius metus, staiga ims ir pradings iš jūsų gyvenimo. O jo vietą užims asmuo, apie kurio egzistavimą šiuo metu net nenutuokiate. Šis pasikeitimas užgrius lyg perkūnas iš giedro dangaus. Jūsų kasdienybėje jis sukels tikrą jausmų audrą ir sumaištį. Tik jums dėl nieko nereikia baimintis ir jaudintis, nes visos permainos galiausiai virs jūsų spindinčia sėkme!