Nuo senovės kosmetikoje vertinami chna milteliai. Vėsinančių savybių chna plačiai vartojama tropiniuose kraštuose. Milteliai gaminami iš chna augalo lapų. Jau 5000 metų nedidelio chna krūmo lapai naudojami apeiginėje kūno tapyboje, dažant ir stiprinant plaukus. Pagal vietos paprotį nuotakų plaštakos ir pėdos Azijoje ištapomos įvairiausiais simboliniais raštais su dažais iš chna miltelių.

 

Chna yra puikus plaukų struktūrą atkuriantis ir apsaugantis kondicionierius. Kitaip tariant, chna milteliai gali padėti atkurti sveiką labai pažeistų plaukų išvaizdą bei atstatyti natūralią galvos odos rūgščių ir šarmų pusiausvyrą. Dėl to, chna skatina sveikų plaukų augimą, rašo indiatimes.com.

 

Chna nepakeičia plauko cheminės struktūros, kaip daro cheminiai losjonai galvos odai. Chna milteliai padengia kiekvieno plauko kamieną. Naudojant chna, plaukai tampa stipresni, storesni ir puresni. Chna taip pat yra stiprus natūralus valiklis. Ji valo nepažeisdama natūralios galvos odos rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.