Rankos yra žmogaus atspindys, o nykštys yra svarbiausias pirštas. Be jo nieko negalėtume laikyti rankoje! Štai kodėl jis taip gerai apibrėžia charakterio bruožus. Gimėte būti praktišku žmogumi ar tikru diplomatijos meistru? Pažvelkite į savo nykštį ir sužinosite, ką jis sako apie jus!

 

chirologija

Ką apie apie jus sako jūsų nykštys?

 

Viršutinė dalis ilgiausia

 

Jūs siekiate žvaigždžių. Esate labai ambicingas. Beveik niekada nebūnate viskuo patenkintas ir visuomet siekiate paties geriausio. Jūs tik planuojate ir galvojate, kaip pasiekti savo tikslus. Kai negalite ko nors lengvai gauti, tai tampa jūsų manija. Kita vertus, esate kuklus žmogus ir nestokojate nuolankumo. Tai yra jūsų stiprybė. Patarimas: kartais atsiribokite!

 

Apatinė dalis ilgesnė

 

Tokia apatinė nykščio dalis nurodo iš prigimties gerą specialistą. Jūs kojas laikote tvirtai ant žemės, esate solidus, jus sunku palaužti, bet esate gal kiek nelankstus. Be to, esate ramus ir emociškai subalansuotas, tačiau kartais emocijos prasiveržia, ypač jei kas nors jums užlipa ant kojos pirštelio. Jūs visuomet galvojate, ką sakote ir tuščių pažadų nedalijate. Viską stengiatės pasverti. Esate patenkintas tuo, ką turite, todėl sėkmė jums neretai šypsosi. Jūs visada matote puspilnę stiklinę. Esate geras draugas ir patarėjas. Patarimas: ieškokite gyvenime lengvumo.

 

Abi dalys lygios

 

Gyvenime turite siekti balanso. Turite gerą intuiciją ir daug diplomatijos, visada žinote, ką ir kaip pasakyti. Tam jums padeda įgimta empatija – skaitote iš žmogaus sielos tarsi iš atverstos knygos. Jūs gyvenate tam, kad sujungtumėte žmones. Draugai dažnai jūsų klausia patarimo sunkiose gyvenimo situacijose. Ne kartą padėjote skirtingoms šalims susitaikyti. Svarbiausias jūsų gyvenimo šūkis: kam lemta būti pakartam, tas nepaskęs. Jums nerūpi dalykai, kurių negalite sukontroliuoti. Patarimas: kartais padarykite ką nors beprotiško, nes tai irgi labai žmogiška!

 

Nykštys lankstus

 

Jūsų gyvenime būtini nuolatinis pokyčiai. Puikiai prisitaikysite prie naujų sąlygų tiek darbe, tiek santykiuose. Jums nuolat pavyksta išsisukti iš bėdų – kartais, žinoma, žaidžiate su likimu, nes jums patinka jausti šiek tiek adrenalino gyvenime. Kiti net nespėjo suprasti, kad kažkas vyksta, o jūs jau susitvarkėte viską taip, kaip reikia. Jūs turite atvirą protą. Lengvai įsisavinate naują informaciją. Ieškote naujų sprendimų ir neprisirišate prie to, kas buvo. Jei kažkas nustojo veikti, vadinasi, laikas tai keisti. Patarimas: ieškokite nuolatinių taškų savo gyvenime, jie bus tarsi inkaras jūsų pokyčių kupiname gyvenime.

 

Nelankstus kaip kuolas 

 

Jūs esate kietas… tiesiogine prasme nelankstus ir užsispyręs. Kartais linkęs dominuoti prieš kitus – tiek prieš kolegas darbe, tiek prieš vaikus ar partnerį. Jūs niekada nelaužote savo pažadų, tačiau taip pat labai nemėgstate, kai jums kas nors meluoja. Mėgstate vykdyti teisingumą ir organizuoti „kryžiaus žygius” prieš blogai pasielgusius draugus. Jeigu jums kažkas šauna į galvą, tuomet kam nors labai sunku tai pakeisti. Patarimas: pasistenkite nebūti toks kategoriškas ir prisiminkite, kad kartais verta nuomonę pakeisti.

 

Kaip dedate nykščius?

 

Paprastai suneriame pirštus nevalingai, kai su kuo nors kalbamės ar tiesiog klausomės, ką kitas nori pasakyti. Atkreipkite dėmesį, kaip dedate nykščius. Ar jie guli vienas ant kito ar vienas šalia kito?

 

Jei dešinysis nykštys yra viršuje

 

Esate tikrai jautrus, emocijos yra ir didžiausias jūsų turtas, ir jūsų silpnybė, nes kartais jus jos nuvilia. Turite daug empatijos, puikią intuiciją ir ja kartais naudojatės norėdami kažką sužinoti apie savo artimuosius ir kolegas. Žmonės jumis pasitiki, nes jaučia, kad galite jiems padėti. Esate subtilus, kai kalbama apie kitų jausmus ir ilgai galvojate, ką pasakyti, kad nieko neįsikaudintumėte.

 

Abu šalia vienas kito

 

Galima sakyti, kad jums viskas tvarkoje. Mėgstate galvą tiek savo galvoje, tiek savo drabužių spintoje. Nemėgstate ginčytis, prieštarauti. Jums labiau patinka paleisti ir atsitraukti, o ne pabloginti situaciją. Jums svarbiausia jūsų ramybė, todėl esate atviras kompromisams.

 

Jei kairysis nykštys yra viršuje

 

Nemėgstate nuobodulio. Trykštate energija, turite daug idėjų, kartais net per daug. Turite lyderiams būdingų savybių, o banketai ir susitikimai didelėse žmonių grupėse yra jūsų arkliukas. Per minutę galite sugalvoti milijoną naujų idėjų. Didelėje žmonių grupėje jausitės kaip žuvis vandenyje. Esate šiek tiek nerūpestingas optimistas. Jūsų reikalai jums yra patys svarbiausi.