Daugeliui žmonių patinka mėlyna spalva, nes juk tai vandenynų, sutemų ir miego spalva. Ši spalva suteikia nuoširdumo, įkvėpimo ir dvasingumo. Gana konservatyvi, bet labai raminanti. Tai nuostabi skirtingų brangiųjų ir pusbrangių akmenų spalva. Mėlynų atspalvių akmenys daro skirtingą poveikį. Kai kurie gali padėti nurimti ir išlikti subtiliems, o kai kurie mėlynos spalvos kristalai gali sustiprinti psichinius asmens gebėjimus. Tokie akmenys gali būti pasitelkiami, siekiant geriau pažinti save ir sužinoti savo tikruosius troškimus! Pateikiame keletą mėlynos spalvos brangiųjų ir pusbrangių akmenų ir jų reikšmių.

 

akmenys

7 mėlynos spalvos akmenys bei jų reikšmės:

 
  • Safyras. Mėlynasis safyras yra dvasinio susitelkimo ir tvarkos akmuo, taip pat vidini matymo ir psichinio sąmoningumo akmuo. Jis gali padėti atverti trečiąją akį, kad gautumėte išminties ir įžvalgos, o per gerklės čakrą apie tą regėjimą pasidalyti su kitais. Mėlynasis safyras tinka mediumams ir kitiems žmonėms, dirbantiems su dvasinėmis ir psichinėmis energijomis. Jis taip pat gali padėti žmonėms, kurių darbas rinkti ir tvarkyti informaciją bei perduoti ją kitiems, pavyzdžiui, rašytojams ar mokytojams. Idealiai tinka studentams, nes padeda spręsti protines užduotis, mokytis, padeda išlikti disciplinuotiems ir susikaupti.
 
  • Cirkonis. Tai yra energiją stimuliuojantis akmuo, kuris gali padėti suaktyvinti bet kurią čakrą. Jis taip pat padeda įžeminti idealistines ir fantastines vizijas ir pritaikyti jas praktikoje. Cirkonis sustiprina kitų akmenų savybes ir gali būti nešiojamas kaip apsauginis amuletas.
 
  • Turkis. Kaip ir dauguma mėlynų brangakmenių, turkis suaktyvina ir subalansuoja gerklės čakrą. Gerklės čakra – tai yra kalbos ir saviraiškos centras. Turkis mums padeda aiškiai išsakyti savo išmintį ir tiesą. Didžiausia turkio galia yra padėti mums sužinoti, kad kiekviena mūsų dalis yra mūsų dieviškojo „Aš“ elementas, kurį reikia suprasti ir mylėti. Turkis skatina priimti save su visais trūkumais. Jis gali padėti nustoti bergždžiai dėl visko apgailestauti ir suprasti save.
 
  • Akvamarinas. Šis akmuo yra susijęs su vandeniu. Vėsinanti jo energija gali nuraminti supykusius ir padeda atkurti ramią, bet budrią būseną. Jis gali padėti išlaikyti blaivų mąstymą konflikto metu, aiškiai ir tiesiai pasakyti savo tiesą taip, kad būtų sugrąžinta taika ir harmonija. Jei esate linkęs ginčytis, akvamarinas gali padėti išsaugoti sveikus nervus.
 
  • Lazuritas. Tai akmuo, skleidžiantis karališką energiją, nes jis padeda atsiskleisti ir pasiekti savo vidinę kilmingą ir dievišką prigimtį. Jis suaktyvina psichinius gebėjimus ir intuiciją, gali padėti suprasti vizijas. Jis padeda išsiaiškinti tiesą ir atrasti tikrąjį vidinį „Aš“.
 
  • Mėlynasis agatas. Idealiai tinka situacijose, kai žinote, kad turėsite kalbėti. Jis gali padėti nesijaudinti, kad rasite tinkamus žodžius. Mėlynasis agatas padeda atrasti tiksliausius žodžius ir atrasti kelią į klausytojų širdis.
 
  • Azuritas. Šis akmuo stimuliuoja trečiosios akies čakrą, sustiprina vidinį matymą, sapnus ir psichines galias. Azurito nešiojimas gali padėti mokytis naujų koncepcijų, atrasti naujų idėjų. Kitaip tariant, jis siejamas su viskuo, kas susijęs su įžvalga, protu, supratimu, ryšių užmezgimu ir galimybių matymu. Labai tinka studentams, nes gali padėti mokytis, susikaupti ir sėkmingai išlaikyti egzaminus.