Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime. Daugelį metų  buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų – nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio. Pagaliau prieš keletą mėnesių visai Lietuvai buvo pristatyta mergina. Tačiau Gintarės Gurevičiūtės, Simonos Albavičiūtės ir Vaido Baumilos pokalbis laidos metu apie Vaido meilę pakrypo netikėta linkme.

 

Vaidas Baumila

„Kažkaip pasibaigė.  Prasidėjo… ir pasibaigė…“, – apie nutrūkusius santykius LNK laidoje „Bus visko“ šį sekmadienį 17 val. prisipažins Vaidas.

 

Kam reikėjo paviešinti asmeninio gyvenimo detales? Ar tai bandymas išlaikyti populiarumą, noras pabėgti nuo sklandančių gandų apie netradicinę orientaciją, o gal tiesiog būdas parodyti artimam žmogui, kad jis tau svarbus?

 

„Kai tau atrodo, kad žmogus tikrai patinka, kad dedi viltis, kai tau norisi ir tam žmogui parodyti, kad jis tau rūpi… Todėl  viešas pasirodymas iš mano pusės yra pareiškimas: aš noriu, kad visi žinotų ir visi atsiknistų, kurie galvoja, kad aš galbūt nerimtai į tave žiūriu“, – apie paviešintus santykius kalbėjo Vaidas.

 

Jaunasis atlikėjas puikiai supranta, kad jo profesija nesukelia pasitikėjimo kuriant naujus santykius ir pripažįsta, kad dažnai tai net tampa kliūtimi.

 

„Manimi patikėti kaip žmogumi merginai turėtų būti sunku. Jis važinėja į koncertus, aplink jį daug dėmesio, merginų ir panašiai. Kaip čia su juo bus, aš nežinau….  Bet čia man taip atrodo, gal aš per daug save sureikšminu“, – sakė Vaidas.

 

Dainininkas dažnai viešai pasisako už homoseksualų teises, tačiau gandų apie savo netradicinę orientaciją nesureikšmina.  „Apie mane buvo įvairiausių gandų. Kad mano tėvai labai turtingi. Kad mane kažkas kiša į šou verslą. Galbūt gėjai mano draugai mane kiša į viešumą. Galbūt miegu su kokia nors žymia prodiusere? Arba prodiuseriu?“, – juokėsi Vaidas.

 

Pirmą kartą visiškai atvirai apie meilę, karjerą ir žvėrišką konkurenciją šou versle jau šį sekmadienį laidoje „Bus visko“ per LNK 16 val.