Kitą savaitę per atsinaujinusią BTV startuoja ketvirtasis „Muzikinės kaukės“ sezonas. Šou dalyvaus net dešimt žvaigždžių, kurios įkūnys pasaulinio lygio dainininkus – tai Ineta Stasiulytė, Karina Krysko, Vaida Genytė, Vilius Tarasovas, Violeta Tarasovienė, Audrius Janonis, Martynas Kavaliauskas, Donatas Čižauskas, Rūta Žibaityte ir Jokūbas Bareikis.

 

Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė

 

BTV komanda į įvaizdinę projekto fotosesiją pakvietė Vaidą Genytę ir Martyną Kavaliauską. Vaidai Genytei teko įsikūnyti į nesenstančią roko karalienę Tiną Turner, o Martynui -  į  legendinį Fredį Merkurį.

 

Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė

 

„Grimo meistrams ir stilistams iškėlėme sunkią užduotį – žvaigždėms kuriant įvaizdžius, juose palikti subtilią pusiausvyrą tarp personažo ir tikro žmogaus. Sukurtame įvaizdyje turėjo matytis abi asmenybės“, – sako fotosesijos projekto vadovė Vidmantė Bosevičiūtė.

 

Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė

 

BTV „Muzikinės kaukės“ vaizdinėje fotosesijoje firminė Tinos Turner šukuosena ir Fredžio Merkurio ūsai neužgožė į juos įsikūnijusių Vaidos Genytės ir Martyno Kavaliausko.

 

Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė

 

O kaip atlikėjams sekėsi ne fotografo, o televizijos studijoje, žiūrovai išvys jau kitą šeštadienį. Laidos dalyvių pasirodymus vertins Vytenis Pauliukaitis, Radži, Asta Baukutė ir Mantas Stonkus. Muzikinį šou ves Algis Ramanauskas. Ketvirtajame muzikinio šou sezone žiūrovų laukia daugybė pokyčių, vienas jų -  projektas iš televizijos studijos keliasi į didelę koncertų salę ir bus dar  didingesnis bei įspūdingesnis.

 

Muzikinė kaukė Muzikinė kaukė

 

Užkulisių foto autorė – Kristina Rinkevičiūtė.