LNK laidoje „VIDO VIDeO“ šį pirmadienio pavakarę 17.30 val. europarlamentarė Aušra Maldeikienė nustebins savo atvirumu. Moteris atvirai prabilo ne tik apie jai diagnozuotą onkologinę ligą, bet ir apie laidotuves. „Parašiau labai smulkų laišką apie tai, ko aš noriu. Paprašiau sūnų, kad mano laidotuvės būtų labai privačios, labai mažos, kad nebūtų nieko viešo“, – atviravo politikė.

 

Maldeikiene_Vido_Video

 

Aušra Maldeikienė taip pat kalbėjo apie tai, kad dauguma išgirdę onkologinės ligos diagnozę puola į paniką ar suserga depresija. „Išgirdusi, kad sergu, bijojau vieną dieną. „Googlinti“ aš moku. Atsidariau internetą, pažiūrėjau, koks išgyvenamumas sergančių pirmos stadijos krūties vėžiu, ir nusiraminau. Tiesa, paklausiau gydytojos, kokia tikimybė, kad man pavyks numirti. Gydytoja pasakė, kad jei nesigydysiu cinamonu ar ciberžole, jei neatsisakysiu operuotis, jei nešoksiu iš devinto aukšto pro langą, gyvensiu“, – kalbėjo A. Maldeikienė.

 

Maldeikiene_Vido_Video2

 

Viešėdama „VIDO VIDeO“ studijoje Aušra taip pat prisiminė nemalonią situaciją lėktuve, kuomet įvyko konfliktas su krepšininku Arvydu Macijausku: „Sportininkai. Šokinėjantys prakaituoti vyrai. Bet tautos protas yra smegenyse“, – sakė A. Maldeikienė. Laidos vedėjui stojus ginti sportininkų, kad jie taip pat yra žmonės, kurie gyvena, myli, kuria šeimas, politikė išliko kategoriška: „Politikai taip pat žmonės“. Atsakydama į vedėjo klausimą, kodėl nusprendė viešinti lėktuve kilusį konfliktą, A. Maldeikienė pasakė, kad jos tikslas buvo išsiaiškinti, kas tas žmogus, kuris pasakė: „Jei sergi, boba, gulėk lovoje, o nevaidink, kad dirbi“. Politikė taip pat prisiminė ir tėčio pasakytus žodžius apie sportininkus: „Sportą žiūri tik tie, kurie neturi ką veikti. Čia pasilinksminti plebėjams“, – sakė politikė.

 

Apie artėjančius rinkimus, apie tai, kodėl dauguma lietuvių, A. Maldeikienės nuomone, yra „idiotai“ ir kaip gyvensime ateityje – šią pirmadienio pavakarę „VIDO VIDeO“ laidoje, 17.30 val. per LNK.