Nuo pirmadienio prie populiariausios BTV laidos „Yra kaip yra“ vairo vietoj žavingosios Astos Stašaitytės – Masalskienės stoja Giedrius Drukteinis.

 

G. Drukteinis laidos vedėją pavaduos laikinai – kol A. Stašaitytė serga. Tačiau G. Drukteiniui vesti laidą buvo iš tiesų nelengvas išbandymas: Asta sunegalavo prieš pat filmavimą, likus vos kelioms minutėms iki filmavimo pradžios – staiga ėmė kilti temperatūra, pasidarė silpna. Todėl kaip tikras džentelmenas kolegę pavaduoti stojo Giedrius.

 

Žurnalistas, etiketo, protokolo ir elegancijos žiovas Giedrius Drukteinis dirigavo keturioms laidoms: apie lietuvaičių ir turkų atostogų romanus, „Euroviziją“, iš šeimų paimmaus vaikus bei privačių detektyvų istorijas. Šį pirmadienio vakarą startuoja pirmoji laida su G. Drukteiniu.

 

Šįvakar bus diskutuojama apie privačių detektyvų darbą. Kai Rūta savo vyro džinsų kišenėje rado apmokėtą viešbučio sąskaitą, nusmelkė nuojauta, kad sutuoktinis jai – neištikimas. Tada prasidėjo pusmetis sekimo, gaudynių ir persekiojimo. Į įrodymų paieškas įtraukti ir privatūs detektyvai.

 

Kita istorija – grupės „Kitokios“ narės Renatos. Pasirodo, buvęs mylimasis neleido jai žengti nė žingsnio be jo žinios. Renata nusprendė vaikiną palikti, tačiau jo atakos nesiliovė: tarnavimas mašina, įsiveržimas į butą per balkoną, tempimas už plaukų per laiptinę – tai košmarai, kuriuos teko išgyventi. Renata buvo kontroliuojama ir kitaip – sekama jos buvimo vieta, telefone instaliuotos atitinkamos programos, su kuriomis buvęs draugas galėjo stebėti, su kuo ir ką susirašinėja moteris.

 

Renata sako, kad jau buvo prasidėjusi paranoja, kai jos draugas pradėjo cituoti SMS žinučių, kurias ji gaudavo, tekstus. Kai kelių metrų spinduliu žinodavo jos buvimo vietą. Apie įdiegtas programas ji sužinojo tada, kai važiuodama automobiliu atkreipė dėmesį, kad girdi vibracijos garsą…

 

Kokią įrangą Renata aptiko savo automobilyje? Kokias priemones naudoja privatūs detektyvai? Ar tai – legalu? Kiek kainuoja neištikimybės demaskavimas? Apie tai jau pirmadienį laidoje „Yra kaip yra“ su G. Drukteiniu.