Ar angelai sargai iš tikrųjų egzistuoja?
2018-10-02 09:51Ar angelai sargai iš tikrųjų egzistuoja? Ar jie kada nors aplanko žmones, kad padėtų ar paguostų? Kodėl jie atsiranda ir padeda vieniems, bet pamiršta kitus? Ar kiekvienas žmogus turi angelą sargą? Jeigu taip, tai kaip tai sužinoti? Kaip su juo užmegzti ryšį?
2017 metų „Time“ žurnalo apklausa parodė, kad 69 % amerikiečių tiki angelais ir 46 % iš jų tiki, kad turi angelą sargą. Be abejo, nėra jokių mokslinių įrodymų apie angelų egzistavimą. Vienintelis įrodymas apie jų egzistavimą yra sena religinė tradicija, pasakojimai iš Biblijos, folkloras ir atsiminimai, papasakoti žmonių, tikinčių, kad šios dvasinės būtybės paveikė jų gyvenimą. Visų pirma, angelai yra tikėjimo dalykas, o daugelis tikinčiųjų turi daugybę nuomonių apie tai, kokį vaidmenį žmogaus gyvenime atlieka angelai sargai ir kaip juos būtų galima prisikviesti į pagalbą.
Angelais sargais laikomos dvasinės būtybės, kurių tikslas įvairiais būdais padėti žmonėms, gyvenantiems Žemėje. Ar vienam žmogui yra skirtas vienas, ar keli angelai sargai, yra atviras klausimas. Nesvarbu, ar žmogus jais tiki, nė tai, ar nori, kad jų būtų, tikintieji tvirtina, kad nepaisant nieko, kiekvienas žmogus turi savo angelą sargą. Manoma, kad jie užtikrina, kad mūsų gyvenimas tekėtų sklandžia vaga ir padeda kritinėse situacijose, atsirandančiomis per visą gyvenimą. Kartais jie sukelia mūsų galvoja kažkokias mintis, kad paskatintų mus veikti, kartais gali paskolinti savo superjėgą, pavyzdžiui, moteriai suteikia jėgų kilstelėti automobilį, kad ištrauktų sužeistą vaiką iš avarijos vietos arba priverčia mus staigiai pasitraukti iš kelio, kai važiuoja keliu koks nors neatsakingas sunkvežimio vairuotojas. Yra daugybė pavyzdžių, kuriuos būtų galima pavadinti atsitiktinumu, stebuklu, sėkme, bet iš tikrųjų niekas nebūtų įvykę be laiminančio angelo sargo prisilietimo.
Tad, kodėl angelai sargai neateina kiekvieną kartą, kai to paprašome? Kartais angelai turi nuo to susilaikyti ir teikti mums tik savo mylinčią paramą, kad mes patys išspręsime kilusias problemas – tai tie kartai, kai jautėmės vieniši, tamsos prieš aušrą akimirkos.
Amerikiečių skulptorius ir rašytojas, Robertas Grahamas, straipsnyje „Angel Talk: Are You Listening“ teigia, kad angelai sargai nori su mumis bendrauti, bet dažniausiai mes esame per daug užsiėmę, kad jų klausytumėmės. Jeigu mes būtume dėmesingesni ir norėtume išlikti atviri tokiam bendravimui, jo nuomone, mes pradėtume gauti subtilias žinutes, kurios galėtų padėti mums gyventi kiekvieną dieną.
Norint gauti aiškią ir glaustą žinutę iš angelo, pirmiausiai reikia užduoti tiesų klausimą. Jūsų angelas sargas visada atsakys į jūsų klausimus. Klausti reikia garsiai. Jeigu klausimai bus aiškus ir trumpi, tai ir atsakymai bus tokie patys. Atsakymai visada bus apčiuopiami ir detalūs, dažniausiai tai bus kažkas, ką galima paimti į rankas. Atsakymus, kuriuos gausite, galėsite paimti į rankas ir ištirti. Jeigu klausite lengvabūdiškų klausimų, gausite kvailus atsakymus. Visata prisiderins prie jūsų nuoširdumo lygio.
Angelai visada nori mums padėti, bet mes taip pat turime norėti priimti jų pagalbą, nes mes turime laisvą valią. Norint paprašyti angelo pagalbos, nereikia atlikti oficialios kvietimo ceremonijos. Išsikviesti angelą galima šiais būdais:
- parašyti laišką angelui sargui, kuriame išdėstyti savo problemą ir ko jums reikia;
- vizualizuoti – „pamatyti“ angelus sargus savo mintyse;
- pakviesti juos mintimis – galvoti apie tai, ko maldaujate angelo;
- kalbėti garsiai – žodžiai išreikšti savo atvejį.
Susisiekti su savo angelu sargu galima ir per meditaciją. Įsitaisyti patogiai, atsisėti arba atsigulti. Stebėti savo kvėpavimą… Pajusti, kaip kūnas suglemba ir atsipalaiduoja. Išvalyti protą; sukurti erdvės, tarsi ten tilptų visa visata. Tada tiesiog būti. Nieko nedaryti. Tiesiog būti. Bendrauti su angelu, su kuriuo norite užmegzti ryšį. Ramiai laukti. Būti dėmesingiems tam, kas vyksta. Iš pradžių gali atrodyti, kad nieko daug nevyksta. Būkite kantrus. Pamažu atsiras subtilių spalvų. Galite pamatyti šviesą, spalvą ar formą. Galite sąmoningai pajusti jo buvimą. Galite pajusti dilgčiojimą. Galite pajusti emociją. Pajusti meilę.