Aktorės Inetos Stasiulytės gerbėjai pritars, kad ši moteris scenoje ir ekrane daro stebuklus. O jeigu jai dar talkina du žavūs vyrai – šokėjas Deividas Meškauskas ir dainininkas Česlovas Gabalis – pasirodymas gali virsti tikru humoro, dramos, šokio ir dainos fejerverku.

 

TV3_3_Muskietininkai_Ineta_Stasiulyte_FOTO_tv3_lt

 

Kaip tik taip įvyko TV3 projekto „Trys muškietininkai“ filmavimo aikštelėje. Jau šį sekmadienį, kovo 20-ąją, 19.30 val. Ineta, Deividas ir Česlovas žiūrovus ne tik prajuokins, bet ir pakvies atsigręžti į gamtą.

 

TV3_3_Muskietininkai_Ineta_Stasiulyte_FOTO_tv3_lt_2

 

Projektui, kurio tema „Pasaulį pakeitusios istorijos“ trys žinomi žmonės nusprendė sukurti pasirodymą žaliųjų judėjimo tema. „Mūsų pasirodymas inspiruotas žaliojo judėjimo. Per humoristinę potekstę norėjome parodyti, jog reikia rūpintis žmonėmis, reikia rūpintis gamta“, –komentavo aktorė.

 

TV3_3_Muskietininkai_Ineta_Stasiulyte_FOTO_tv3_lt_3

 

Trio pasirodymą jau galima pamatyti internete: https://goo.gl/tMxFnC.

 

Pasak „Trys muškietininkai“ dalyvių trio, ne paslaptis, kad auganti pasaulio ekonomika turi didžiulę įtaką oro taršai ir klimato kaitai. Kol verslininkai turi pasaulinės politikos užnugarį, klimato pokyčiai – neišvengiami. Tiems, kurie mano, kad klimatas yra mažiau svarbus nei pelninga ekonomika, I. Stasiulytė, matyt, pasiūlytų pamėginti suskaičiuoti savo milijonus ir tuo pat metu nekvėpuoti. Juk švarus oras yra būtinas kiekvienam gyvam organizmui.

 

TV3_3_Muskietininkai_Ineta_Stasiulyte_FOTO_tv3_lt_4

 

„Pasirodyme norėjome paliesti gamtos temą. Jame atsispindi gulbės istorija. Ji pasakoja, kad gamta yra gyvybė, iš gyvybės atsiranda ir kitos gyvybės, todėl gamtą reikia saugoti, rūpintis ja. Aš tikiu, kad ši gulbė, kurią žiūrovai mato nebe pirmą kartą, neša stiprią žinutę. Per humorą – kiek kerėplišką gulbės šokį, murzinus medžiotojus, pasirinktas dainas – mes norime atkreipti dėmesį rimtas problemas“, – sakė ji.

 

Ineta tikina, kad pakelti ant tako besimėtančią šiukšlę yra labai svarbu. Aktorė pabrėžia, kad net išsiruošusi pabėgioti, ji negali ramiai praeiti pro besimėtančias šiukšles. „Mišku vaikštant galima, pirmiausiai, šiukšles surinkti. Pradėjus bėgioti, negalėjau nekreipti dėmesio į prišiukšlintą aplinką. Tad mano bėgiojimas mišku virto šiukšlių rinkimu. Na ką, pirmiausiai susitvarkai, paskui lakstai“, – piktinosi aktorė.

 

Projektą „Trys muškietininkai“ ves televizijos žiūrovų numylėtinis Marijus Mikutavičius. Komisijoje – šoumenas Arūnas Valinskas, baleto meistras Nerijus Juška, aktorė Kristina Kazlauskaitė, kompozitorė ir muzikos dėstytoja Laima Lapkauskaitė.

 

Dėl geriausiojo trio vardo kovoja: Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Rafailas Karpis, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Irena Starošaitė, Marius Jampolskis, Andrius Butkus, Vaiva Budraitytė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Algis Radzevičius-Patrulis, Aušra Štukytė, Dileta Meškaitė-Kiselienė, Justina Žemaitytė, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Birutė Petrikytė ir kiti.

 

„Trys muškietininkai“ – sekmadienį 19.30 val. per TV3!