Atskleista dar viena spalio 1 dieną startuosiančio BTV šou „Muzikinė kaukė“ dalyvė. Grupės „Pop ladies“ narę, dainininkę Anželą Adamovič kiekvieną savaitę matysime įkūnijant vis kitą žymiausią Lietuvos ir pasaulio atlikėją. Dar visai neseniai žiniasklaidą pasiekė džiugi žinia – Anžela susižadėjo su dainininku Žygimantu Geču. „Kartu gyvename jau metus ir buitis mūsų santykių neužgožia. Jos nereikia kažkaip stabdyti. Buitis pati savaime neužgoš santykių, jei iš tikrųjų myli vienas kitą,“ – laimingos meilės receptu dalinosi dainininkė.

 

Muzikinė kaukė

 

Burtai lėmė, kad pirmoje „Muzikinės kaukės“ laidoje A. Adamovič įkūnys atlikėją Pink. „Dainuoti ir šokti nebuvo taip sunku, kaip perteikti vyriškąją dainininkės Pink pusę. Be to, esu smulkaus sudėjimo ir mažiau treniruoto kūno“, – apie įspūdžius po pirmo pasirodymo sakė grupės „Pop ladies“ narė. Merginai pirmo pasirodymo metu padėjo ne kas kitas, o jos sužadėtinis Ž. Gečas. Tiesa, vaikinas nedainavo – Anželos mylimasis debiutavo kaip šokėjas: „Jo buvimas scenoje man labai padėjo. Nors jis nėra profesionalus šokėjas, tačiau puikiai susitvarkė su šia užduotimi.“ Dainininkė pasakojo, kad Žygimantui buvimas ant scenos labai patiko, nors jausmas žmonių miniai šokti, o ne dainuoti – keistas.

 

Muzikinė kaukė

 

Nors A. Adomovič ir Ž. Gečo vestuvės jau visai ne už kalnų – mergina atskleidė, kad įsimylėjėliai susituoks kitų metų vasarą – pati dainininkė tikina, kad dalyvavimas projekte „Muzikinė kaukė“ neatitolins numatytos datos. Anžela mano, jog sugebės suderinti visas veiklas, nors jų ji turi tikrai nemažai – veiklią merginą ant scenos galima pamatyti ir grupės „Pop ladies“ sąstate, ir solistės amplua, ir duete su Žygimantu. Dabar dainininkė priėmė iššūkį kiekvieną savaitę įkūnyti vis kitą Lietuvos ir pasaulio  atlikėją.

 

DSC_0993_1600x1067

 

Žiūrimiausias BTV šou „Muzikinė kaukė“ grįžta su dešimt naujų dalyvių. Dėl laimėtojo vardo susikaus dainininkė Anžela Adamovič, profesionalus aktorius, filme „Tarp mūsų, berniukų“ suvaidinęs Valentinas Krulikovskis, itin dažnai komisijos kėdėje matoma atlikėja Rūta Ščiogolevaitė, šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila bei dar šešios Lietuvos garsenybės. Visas dalyvių sąrašas bus atskleistas jau labai greitai. „Muzikinė kaukė“ į televizijos eterį grįš ir su dar didesnėmis naujienomis – jau nuo spalio 1 dienos, tik per BTV.