Jeigu akimirką stabtelėtumėte ir apsidairytumėte, pamatytumėte daug mažų ženklų, kad aplink mus yra nežemiškų būtybių, angelų. Štai keletas angelų sargų fizinio apsireiškimo būdų.

 

angelai

7 ženklai, rodantys, kad jus saugo angelas:

 
  • Balta plunksna. Plunksna – akivaizdus ženklas, kad jus lydi angelai. Ypač baltos spalvos plunksnos. Tai padrąsinimo ir patvirtinimo simbolis. Plunksnos gali būti priminimas nepasiduoti, nemesti tai, ką pradėjote. Kai kuriose kultūrose baltos plunksnos laikomos vilties, tikėjimo ir stipraus ryšio tarp fizinio ir dvasinio pasaulio ženklais. Labai dažnai balta plunksna randama po maldos arba išsakius prašymą.
 
  • Pašiurpusi oda. Šiurpuliukai ir drebulys yra patvirtinimas, kad šalia jūsų yra nežemiškų būtybių. Tai angelas taip bando atkreipti jūsų dėmesį į tai, kas vyksta dabar, kas tuoj nutiks. Angelai įspėja, kad netrukus bus kažkas svarbaus, todėl reikia pasikliauti intuicijos ir išlikti budriems.
 
  • Pasikartojantys skaičiai. Jeigu dažnai matote tuos pačius skaičius arba skaičių seką, sukluskite – galbūt tai angelai bando jums ką nors svarbaus pasakyti! Kartais atrodo, kad mus persekioja tam tikri skaičiai: juos matome laikrodžiuose, prekių ir paslaugų kvituose, reklamose, mieste iškabintuose plakatuose. Pasikartojantys vienetai skatina nusiraminti ir atsipalaiduoti, nes viskas vyksta taip, kaip turi būti. Pasikartojantys ketvertai rodo, kad angelai. Pasikartojantys penketai rodo, kad jūsų gyvenime bus kokių nors pokyčių.
 
  • Drugeliai ir laumžirgiai. Anglijos karalienės Viktorijos laikais drugeliai laikyti sėkmės ir palaimos pranašais. Jeigu netikėtai praskrieja drugelis pro jus, tai reiškia, kad į jūsų gyvenimą netrukus ateis meilė ir gausa. Drugeliai – tai sėkmės ir klestėjimo simbolis. Drugeliai taip pat gali reikšti patvirtinimą, kad mąstote ir veikiate teisinga linkme. Laumžirgiai primena mums, kad turime patys būti aktyvūs savo likimo kūrėjai, sutelkti dėmesį į rezultatus, kurių norime pasiekti. Laumžirgiai ragina atkreipti dėmesį į tai, ką mes galvojame, kad nepritrauktume į savo gyvenimą neigiamų dalykų. Laumžirgiai taip pat gali įspėti apie artėjančius pokyčius ir padrąsinti keisti savo gyvenimo kelią.
 
  • Monetos. Rasti monetą ant kelio gali būti angelų apsireiškimo ženklas, primenantis jums, kad esate mylimas ir vertinamas. Monetos – paramos simbolis. Galite rasti monetų tada, kai angelai jums nori pasakyti, kad nesate vieniši ir pasitikėtumėte Dievu. Angelai bando taip patvirtinti, kad esate finansiškai, fiziškai, emociškai ir dvasiškai aprūpintas. Atsitiktinai rasta nežinomos valiutos moneta turi dar ypatingesnę reikšmę ir tiesioginę žinutę, kurią jam bando perduoti aukštesnės jėgos.
 
  • Vaivorykštės. Vaivorykštė laikoma meilės, paramos ir apsaugos simbolių nuo Biblijos laikų. Vaivorykštė – tai ženklas, kad jumis bus pasirūpinti ir anksčiau ar vėliau viskas susidėlios į savo vietas, problemos išsispręs. Vaivorykštė – tai pat gali būti vilties ir padrąsinimo simbolis, kad neramumai jūsų gyvenimą vieną dieną pasibaigs ir vėl nušvis saulė. Vaivorykštė primena, kad reikia neprarasti tikėjimo, eiti ir stengtis toliau. Taip pat vaivorykštė gali būti subtilus angelo sargo priminimas tikėti savimi, kad jūs esate stipresnis ir galingesnis nei pats manote.
 
  • Tiesioginė žinutė. Tai gali būti užrašas skelbimų lentoje, palikta atversta knyga, dainos žodžiai, kelio ženklas arba tiesioginis ženklas (frazė arba žinutė, turinti jums labai asmenišką ir tiesioginę prasmę). Rekomenduojama atkreipti dėmesį į savo aplinką, nes gali būti, kad pastebėsite tokių ženklų vis dažniau.