Ar spalvą gali skleisti intymią informaciją? Pagalvojus apie Valentino dieną, meilę, romantiką mintyse išryškėja raudona spalva. Iš tikrųjų žmonės yra linkę raudoną spalvą vertinti pozityviai, nes ji asocijuojasi su šiluma ir aistra. Tačiau skirtingose kultūrose raudona spalva gali turėti skirtingą socialinę, emocinę ir seksualinę prasmę. Kiekvieną asmenį gaubia skirtingo atspalvio seksualinė aura. Nuo jos spalvos priklauso žmogaus vidus ir seksualinės emocijos, gebėjimas traukti kitus.

 

spalvos

7 seksualinės auros spalvos ir jų reikšmės:

 

  • Raudona: „Gyvenime viską reikia išbandyti bent kartą“. Jeigu žmogaus seksualinė aura yra raudonos spalvos, tai jo energija (ir spalva) sklinda iš kūno centro. Tai labai aistringos asmenybės. Jų galvose nuolat knibžda naujų minčių ir idėjų, todėl jie neretai turi dėmesio koncentracijos problemų.

 

  • Purpurinė: „Tai buvo nuostabu… Padarykime tai dar kartą“. Šios auros savininkai mėgsta neįprastą seksą, naujoves. Seksas jiems turi būti kvapą gniaužianti patirtis, kad norėtųsi dar daugiau. Neretai turi keistų fetišų, mėgsta nuotykius, pavojingas patirtas. Savo seksualumo jie nesidrovi, nors kai ką palieka už uždarų durų.

 

  • Rožinė: „Atiduosiu tau visą save, jei prižadėsi mane mylėti“. Tai pačios švelniausios ir emocingiausios žmonių auros iš viso spalvų spektro. Jie myli visa širdimi ir miegamajame yra labai ekspresyvūs. Jeigu radote žmogų, turintį rožinę aurą, laikykite jį tvirtai: šie žmonės myli besąlygiškai ir yra ištikimi, jei mano, kad išrinktasis yra jiems artima siela.

 

  • Mėlyna: „Apsuksiu tau galvą, brangusis“. Mėlynos auros yra, ko gero, rečiausios auros pasaulyje.Statistika rodo, kad tokie asmenys yra geriausi komunikatoriai pasaulyje. Mėlynų aurų savininkai yra labai intelektualūs. Jie gerbia kitų žmonių ribas ir yra linkę įsipareigoti tik tada, kai tiki, kad rado tobulą antrąją pusę. Šie asmenys vertina ištikimybę, tačiau raktas į jų širdį yra bendravimas.

 

  • Auksinė: „Šio karto tu niekada neužmirši“. Tokią aurą turinčiais asmenimis žavisi, regis, visi. Jie randa bendrą kalbą su skirtingo plauko žmonėmis. Jie nesidrovi savo seksualumo ir juo gyvena. Auksinės auros turėtojai paprastai turėjo gerą vaikystę, buvo apsupti meile tada, ir vėliau, kai tapo suaugę. Mylėdamiesi jie aistringi. Įdomu, kad jie kažkaip sugeba žongliruoti tarp sekso ir buitinių reikalų. Vieną akimirką jie gali aistringai mylėtis, o kitą staiga prisiminti, kad turi išjungti orkaitę arba ištraukti skalbinius iš skalbimo mašinos.

 

  • Sidabrinė: „Leisk man pažvelgti į tavo sielą, mielasis“. Šie žmonės iš karto savo būsimiems partneriams pasako apie savo giliausius, tamsiausius troškimus ir geba iškvosti apie kitų slaptas fantazijas. Aplinkiniai sidabrinės auros savininkus laiko patraukliais, juos myli ir jais žavisi. Radę gyvenimo partnerį, turintį sidabrinę aurą, galite būti tikri: nuobodu nebus. Jis jus žavės ir stebins visą gyvenimą.

 

  • Žalia: „Kai mes pereisime ugnį ir ledą, tikiuosi, kad tu vis dar norėsi būti su manimi“. Tai sunkiai dirbančių visose gyvenimo srityse, įskaitant seksą, aura. Jie mėgsta gražius daiktus, rūpinasi savo išvaizda, drabužiais, namais ir aplinka, kad viskas būtų praktiška ir gražu. Žalios auros savininkai mėgsta saugumą, stabilumą ir pusiausvyrą visose gyvenimo srityse. Kitus jie tarsi kiaurai permato – visada supranta, jei dominantis asmuo, bando tik įsitempti į lovą, neturėdamas jokių rimtų ketinimų. Žalios auros turėtojai – lyg nešlifuoti deimantai, kuriais reikia ne tik žavėtis, bet ir rūpintis bei saugoti jų meilę.