„Į Ameriką išvykau, nes Lietuvoje mano populiarumas buvo prigesęs, o čia pradėti verslai žlugo. Įkūrus vaikų žaidimų kambarį, greitai teko rinktis, kam mokėti už apsaugą – Kauno berniukams ar pareigūnams“, – šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ praeitį prisimins dainininkas. Tačiau po daugelio metų svajonių šalimi vadinamoje JAV dainininkas pasakos vieną dieną likęs ir be šeimos, ir be namų.

 

vlcsnap-2017-11-02-10h15m37s34_1600x900

„Dirbau tolimųjų reisų vairuotoju. Manęs namuose nebūdavo po mėnesį, po du. Tuometinė žmona rado kitą vyrą, persirašė sau bendrus namus, tad vieną dieną grįžęs iš komandiruotės supratau likęs kone gatvėje. Pasiėmiau virvę ir nuėjau į garažą pabaigti gyvenimo. Mane išgelbėjo atsitiktinai užėjęs giminaitis – rado kabantį jau be sąmonės, tačiau spėjo greitai ir laiku nupjauti virvę“, – pasakos 60-mečio turą per Lietuvą pradedantis dainininkas. Šiandien jis dėkoja Dievui už tai, kad liko gyvas, ir sako, kad tai buvusi didžiausia jo kvailystė.

 

Tuo metu Egidijus Sipavičius, kitąmet švęsiantis 60 metų jubiliejų, o scenoje skaičiuojantis jau 40 metų, pasidalins auksiniu patarimu: „Kildamas niekada nesipyk su tais, kuriuos aplenki, nes pro tuos pačius žmones anksčiau ar vėliau teks ir leistis…“.

 

„Dainuosiu iki 50-ties. Vėliau eisiu į pensiją, o iki tol ketinu investuoti milijoną, kad turėčiau iš ko gyventi“, – sakys Mindaugas Mickevičius-Mino.

 

„Šį vakarą – apie tai, kas išgyventa ir patirta ir ko niekuomet nemato žiūrovai. Kas  į sceną žengė su suplyšusiomis kelnėmis, o kas sako vos galo negavęs su sceniniais drabužiais. Kodėl Aleksandras Ivanauskas-Fara nori padėkoti savo žmonai: „Jei ne ji, būčiau prasigėręs ir gal jau po velėna“, – vakaro temą pristatys laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

 

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. tik per LNK.