Dauguma įsimylėjusių moterų svajoja vieną dieną apsivilkti baltą suknelę ir sumainyti aukso žiedus bažnyčioje arba civilinės metrikacijos biure su savo išrinktuoju. Tačiau kai kurie vyrai yra tiesiog nesutverti santuokai. Tokius vyrų tipus galima atpažinti iš anksto ir taip išvengti nusivylimo santuoka po to, kai vestuvių dokumentai jau pasirašyti…

 

vyrai

6 vyrų tipai, kurie niekada neveda:

 

  • Degustatorius. Šio tipo vyrai apskritai labai myli moteris ir viską žino apie jas. Pradėję susitikinėti su nauja mergina, pasistengia kuo greičiausiai išsiaiškinti viską apie ją: kas jai patinka, kokie jos mėgstamiausi patiekalai, koks jų batų ir liemenėlės dydis. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad jis nuoširdžiai domisi mergina, bet iš tikrųjų tokiems vyrams vienos moters niekada nebūna gana. Jie dažnai vienu metu susitikinėja net su keliomis moterimis ar merginomis!

 

  • Amžinas vaikas. Šio tipo vyrai dažniausiai vis dar gyvena su mama, nors gali gyventi ir vieni, bet vis tiek naudotis mamos pinigais, nieko doro gyvenime neveikti, tik žaisti kompiuterinius žaidimus. Žmoną jie suvokia kaip tarnaitę, kuri kasdien pagamina valgyti, išskalbia ir išlygina drabužius, ir sutvarko namus.

 

  • Mizoginistas (moterų nekentėjas). Šio tipo vyrai gal ir vestų, jei jų gyvenimo kelyje nepasitaikytų tiek daug niekšų, ypač moterų (jų nuomone). Šie vyrai įsitikinę, kad moterys nori juos pavergti, įkalinti, supančioti, pažeminti ir sumenkinti. Be abejo, šio tipo vyrai įsimyli kartą gyvenime ir myli labai ilgai, tačiau ar verta su tokiu tuoktis?

 

  • Beviltiškas įsimylėjėlis. Šio tipo vyrai brangina atsiminimus apie prarastą meilę, kuriai jokia kita moteris niekada neprilygs. Tad greičiausiai net neverta svajoti, kad vieną dieną ištekėsite už šio vyro, nes, jei ką ir nusives jis prie altoriaus, tai tik tą moterį, su kuria dėl kažin kokių priežasčių buvo išsiskyręs.

 

  • Užkietėjęs viengungis. Šio tipo vyrai, net sulaukę 40 metų, būna niekada nevedę. Iš tikrųjų visai ne todėl, kad jo gyvenime nebūtų pasitaikiusi potenciali kandidatė, bet tiesiog todėl, kad jis nemato prasmės to daryti. Jis jau yra susikūręs savo vienišiaus gyvenimą ir yra tuo patenkintas.

 

  • Šykštuolis. Šio tipo vyrai į santuoką žvelgia kaip į riziką prarasti pusę savo nuosavybės. Jis visai netrokšta išleisti pasakiškų pinigų moters vestuvių dienos suknelėms, po to per santuokos jubiliejų, tada dėl vaikų ir t. t. Taigi, į vyrus geriau pasiieškoti tokio jaunikio, kuris būtų dosnesnės prigimties.