Kartais sunku pamiršti savo buvusį vaikiną. Regis, suprantate, kad jis sukėlė daug skausmo ir kančios, tačiau širdis trokšta jį susigrąžinti…

 

santykiai

Dar liūdniau, kad laikas ne visada gydo. Praėjo mėnesis, du, net metai, o širdyje vis dar taip pat skauda kaip ir pirmąją dieną… Kaip kurti naujus santykius? Ką daryti, atsidūrus tokioje situacijoje?

 

Amerikiečių psichologė Jane Baffin yra įsitikinusi, kad tokiu atveju reikia 4 paprastų žingsnių programos, kad pamirštumėte buvusįjį ir atvertumėte duris ir širdį naujam žmogui savo gyvenime.

 

4 patarimai, kaip užmiršti buvusįjį ir laimingai gyventi:

 

  • Atsikratyti prisiminimų. Norint pašalinti žmogų iš gyvenimo ir iš širdies, reikia atsikratyti visko, ką jis primena – nuotraukų, mielų smulkmenėlių, net bendrų pirkinių. Namuose nebeturėtų likti nieko, kas jį primena. Be to, prisiminkite visas detales jūsų bendro gyvenimo: ir tai, kas buvo bloga, ir tai, kas buvo gera. Tiesiog atsisėskite vienumoje ir prisiminkite viską, kas buvo. Jeigu norite verkti – verkite, bet svarbiausia – pasistenkite išsilaisvinti iš atsiminimų. Pajuskite, kad esate laisvos ir esate pasiruošusios pradėti naują gyvenimą.

 

  • Imtis pokyčių gyvenime. Norint pradėti naują gyvenimą, reikia bent šiek tiek pakeisti jo tėkmę. Ne, jums nereikia išsikelti gyventi į kitą miestą ar pakeisti darbą, tiesiog rekomenduojama pakeisti įpročius namuose: jeigu įprastai rytais gerdavote kavą – pradėkite gerti arbatą; jeigu visada būdavo punktuali – leiskite sau šiek tiek pavėluoti; pakeiskite šukuoseną, įpročius ar makiažą; valgykite tik tai, kas jums skanu ir patinka. Tegul maži dalykai padaro gyvenimą jūsų kitokį nei prieš tai.

 

  • Daryti tai, ką iki šiol atidėliojote. Sujungti gyvenimą su kažkuo, neretai reiškia atidėti asmenines svajones tolimai ateičiai: niekada nėra pakankamai laiko nueiti pas kosmetologą, pašokti ar padainuoti. Moteris, kuri įsimylėjusi, dažniausiai visą save atiduoda vyrui ir pamiršta savimi pasirūpinti. Verta pagalvoti apie tai, kam neturėjote laiko, kai turėjote artimus santykius su vyru, ir pabandyti tuos dalykus įgyvendinti dabar.

 

  • Susitikinėti su vyrais. Geriausiai seną meilę padeda pamiršti nauja. Tai nereiškia, kad reikia viską pamiršti ir pulti į pirmo pasitaikiusio vyriškio lovą. Tačiau reikėtų būti atviroms naujiems pasiūlymams, eiti į pasimatymus ir puikiai leisti laiką. Tai padės suprasti, kad gyvenimas po išsiskyrimo nesibaigė ir daugybė malonių dalykų dar laukia ateityje. Ir tai gali būti labai malonu ir įdomu.