Ar kada nors pagalvojote, kad organizmą išvalyti galima per pėdas? Senovės kinų medicina siūlo išbandyti detoksikacijos metodą per pėdas, nes tikima, kad pėdose yra daugybė energetinių zonų, kurie yra sujungti su vidiniais kūno organais. Todėl jie tikėjo, kad jie gali išvalyti organizmą nuo susikaupusių šlakų ir toksinų per padus.

 

pedos

Jonizuojančios vonelės kojoms. Jonizuojančios vonelės kojoms yra puikus būdas išvalyti organizmą nuo toksinų. Jose naudojama elektrolizė. Tai yra technologija, kurios metu naudojama elektros srovė, kad susidarytų tam tikra cheminė reakcija. Iš pradžių odos poros atveriamos pamirkius kojas šiltame vandenyje, tada naudojama druska (dažniausiai jūros), kuri veikia sutraukiančiai ir mažina uždegimą. Pėdos absorbuoja jonus ir taip valosi organizmas. Dėl pasišalinančių toksinų per pėdas vanduo vonelėje patamsėja. Kuo tamsesnis vanduo, tuo labiau buvo užterštas organizmas.

 

4 patarimai, kaip detoksikuoti organizmą per pėdas:

 

Detoksikuojanti vonelė kojoms su druska

   

(1 patarimas)

 
  • 240 ml jūros druskos
  • 240 ml „Epsom“ druskos
  • 480 ml sodos
  • Eterinių aliejų (pasirinktinai)
 

Paruošimas

 

Supilti visus ingredientus į vonelę kojoms, užpilti verdančiu vandeniu ir išmaišyti, kol ištirps. Kai vanduo šiek tiek atvės, pamirkyti kojas 30 min. Tokia vonelė padeda nuo odos sudirginimų, detoksikuoja organizmą, padidina magnio kiekį organizme, sumažina nuovargį ir suteikia daugiau energijos.

 

Detoksikuojanti vonelė kojoms su deguonimi

   

(2 patarimas)

 
  • 480 ml vandenilio peroksido
  • Šaukštas džiovintų imbierų miltelių
 

Paruošimas

 

Vonelę kojoms pripilti karšto vandens ir supilti šiuos du ingredientus. Tada pamirkyti kojas 30 min. Teigiama, kad ji padeda nuo alergijų, odos sudirginimų ir šalina toksinus.

 

Detoksikuojanti vonelė kojoms su moliu

   

(3 patarimas)

 
  • 120 ml bentonito molio
  • 120 ml „Epsom“ druskos
  • Eterinių aliejų (pasirinktinai)
 

Paruošimas

 

Suberti „Epson“ druską į karšto vandens vonelę kojoms ir palaukti, kol ištirps. Tada molį sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens ir supilti gautą mišinį į vonelę. Kojas mirkyti 20 min., kad detoksikuotųsi organizmas ir įsisavintų kuo įmanoma daugiau magnio iš druskų.

 

Detoksikaciniai pėdų pleistrai

   

(4 patarimas)

 

Tokių pleistrų galima įsigyti prekybos vietose, kuriuose prekiaujama sveikatos prekėmis. Juos naudoti labai paprasta: tereikia užklijuoti pleistrus ant padų prieš einant miegoti ir ryte, nuėmę, pamatysite, kad jie patamsėjo per naktį, tai reiškia, kad toksinai pasišalino iš organizmo. Vis dėlto tokias priemones reikėtų vertinti kritiškai, nes nėra mokslinių įrodymų, kurie patvirtintų tokių detoksikuojančių pleistrų veiksmingumą, nors kai kurie žmonės gali teigti, kad jie iš tikrųjų padeda! Kita vertus, blogiau tikrai nebus!