Nors Valentino diena praėjo, šią vasario 19-25 d. savaitę vis dar viskas suksis aplink meilę ir santykius. Ypač trims Zodiako ženklams, kurie turės progą priimti teisingus sprendimus ir iš esmės pakeisti savo romantinį gyvenimą. Galima sakyti, jis pakils į naują lygį!

 

JautisHoroscope,Compatibility.,Loving,Couple,And,Zodiac,Wheel

 

Galėtumėte sudaryti ilgą sąrašą dalykų, kuriuos reikėtų aptarti su antrąja puse. Jeigu būsite sąžiningi patys sau, kai kurios iš tų temų tikrai nebus malonios. Visgi aiškiai pajusite, kad pavargote klausyti besiskundžiančio vidinio balso ir atėjo metas imtis realių veiksmų, o ne tik bambėti. Šią savaitę gėris daugeliu atžvilgių nusvers blogį, tad net sudėtingas situacijas pavyks išspręsti gana švelniai. Atviras pokalbis su mylimu žmogumi leis susitelkti į tai, kas tarp judviejų gera, o visus nesusipratimus ir nepasitenkinimus palikti praeityje. Tam tikras prasme santykiuose grįšite į ten, kur buvote anksčiau, kai viskas dar buvo gerokai romantiškiau, šviesiau ir optimistiškiau.

 

Mergelė

 

Jau kurį laiką santykių srityje buvo daug įtampos. Buvo sunku įsivaizduoti, kad tarp jūsų su antrąja puse dar įmanomas kažkoks bendradarbiavimas. Daug dienų praleidote niurzgėdami, vienas kitą peikdami, koneveikdami. Santykiai nusirito iki to, kad ėmėte bijoti vienas kito reakcijos. Šią savaitę pagaliau vėl išvysite šviesą ir patikėsite naujomis bendromis galimybėmis. Labai palankus metas atvirai kalbėtis, kartu spręsti ramybės neduodančias problemas, kurti naują bendrą kelią. Patys sugebėsite į viską pažvelgti nauju kampu ir tai atvers netikėtų galimybių duris. Aiškiai pajusite, kad šalia vis dar tas pats žmogus, kurį kadaise įsimylėjote. Atsiras stiprus impulsas saugoti ir puoselėti tarpusavio ryšį.

  

 

Žuvys

 

Nors ne visuomet sutariate su antrąja puse, negalite pakęsti, kai kas nors iš šalies ima kritikuoti jūsų mylimą žmogų ar tarpusavio santykius. Būtent to sulauksite šią savaitę – kažkas iš artimųjų kiš nosį į jūsų asmeninį gyvenimą, bandys jums pamokslauti. Tai siaubingai erzins, bet šis pyktis išeis į gera. Pajusite stiprų norą apginti savo antrąją pusę, atsigręšite į savo santykius ir iš visų jėgų imsitės juos gerinti, kamšyti iki šiol žiojėjusias skyles. Visiškai nerūpės, ką kalba aplinkiniai, tikėsite tiek savimi, tiek antrąja puse. Suvoksite, kad jūsų santykiai nėra tobuli, bet juk tobulybė yra nuobodi. Vertinsite tikrą gyvenimą su visomis jo spalvomis. Pastangos nenueis perniek, jūsų meilės gyvenimas sužydės naujai ir gerokai ryškiau nei bet kada anksčiau.

 

Autorius Jūratė survilė