Idealiame pasaulyje žmonės antrąją pusę sutinka situacijose, vertose rašytojo plunksnos. Tai, be jokios abejonės, yra be galo romantiška, žavu ir įspūdinga. Realybėje dažniausiai du vienišiai sutinka vienas kitą virtualioje erdvėje. Remiantis pasaulio statistika, viena iš trijų porų meilę randa internete.

 

"internetinės pažintys"

Susikurti pirmąjį profilį pažinčių portale gali būti baisu. Daugeliui kyla klausimas, kaip pristatyti save patraukliai, kad aplinkiniai nepalaikytų jūsų pasipūtėliais arba beviltiškais. Kad internetinių pažinčių pasaulis neatrodytų toks svetimas ir gąsdinantis, pateikiame keletą patarimų.

 

15 patarimų, kaip susikurti tobulą profilį pažinčių portale:

 
 • Paprašyti draugų pagalbos. Pasikvieskite gerą draugą, kad padėti užpildyti profilį internete. Kartais jie jus geriau pažįsta, nei jūs patys save.
 
 • Vengti klišių. Net jei jums iš tikrųjų patinka vaikščioti jūros pakrante ar sėdėti prie laužo su geriausiais draugais, nerašykite to į savo profilį pažinčių portale, nes tai rašo visi. Reikėtų sugalvoti kažką įdomaus ir išskirtinio, kad būtų įdomu pradėti pokalbį.
 
 • Išvardyti visuomeniškus pomėgius. Žmonėms patinka įsivaizduoti, kaip jie tiktų prie kieno nors kito gyvenimo, todėl reikėtų vengti rašyti tokius pomėgius, kuriems užsiimti užtenka vieno žmogaus (pavyzdžiui, knygų skaitymas ir naršymas internete). Rekomenduojama rašyti pomėgius, kurie susiję su sportu, veikla lauke ar viešose vietose (pavyzdžiui, lankytis koncertuose ir parodose).
 
 • Pasirinkti nuotraukas, kuriose ką nors veikiate. Ar žinojote, kad profilių, kurias puošia žmonių, grojančių gitara arba užsiimančių slidžių sportu, nuotraukos, net jei jose nematyti veido, sulaukia daugiau asmeninių žinučių?
 
 • Išlikti pozityviems. Vengti negatyvaus tono ir visada save pozityviai vertinti. Nepamiršti to, kad profilis pažinčių portale – tai beveik tas pats, kas gyvenimo aprašymas, ieškant darbo. Juk nenorėtumėte, kad būsimas darbdavys apie jus perskaitytų ką nors negatyvaus, tai kodėl tai rašote pažinčių portaluose?
 
 • Būti sąžiningiems. Melas niekur neveda, net internetinių pažinčių portaluose. Būti sąžiningiems yra geriausia strategija!
 
 • Būti specifiškiems. Tai padės kitiems susidaryti tikslesnę nuomonę apie jus. Jeigu patinka keliauti, verta paminėti, kur yra jūsų mėgstamiausia vieta ir kodėl. Tokie konkretūs faktai gali padėti kitiems susidaryti tikslesnį ir gyvesnį jūsų vaizdą.
 
 • Reguliariai atnaujinti. Susikurti profilį neužtenka, būtina jį reguliariai atnaujinti: įrašyti naują informaciją, įkelti naujų nuotraukų ir pan.
 
 • Pasitikrinti gramatiką. Nemažai žmonių praranda bet kokį susidomėjimą žmogumi, jei jo prisistatyme daug gramatinių klaidų. Prieš keldami tekstą į internetą, pasitikrinkite rašybą su kokia nors kompiuterine programa.
 
 • Nuotraukose šypsotis. 96 %  žmonių labiau patinka plačios ir nuoširdžios šypsenos negu seksualiai papūstos lūpytės.
 
 • Kelti naujausias nuotraukas. Jeigu nuotrauka senesnė nei metai, jos nenaudoti. Vienas iš dažniausių skundų apie pažinčių portalų, kad ten susirinkę žmonės kelia nuotraukas, kuriose jie nebepanašūs į dabartinius save.
 
 • Prisistatyti trumpai ir mielai. Susipažindami kur nors bare žmonės nepasakoja vienas kitam savo gyvenimo istorijų, todėl to nereikėtų daryti ir internete. Moterys paprastai mėgsta daug prirašyti apie save pažinčių profiliuose, nes pačios mėgsta tokius skaityti, tačiau jos pamiršta, kad vyrai šiuo atveju galvoja kitaip. Rekomenduojama trumpai aprašyti save, kad būsimas skaitytojas akimirksniu susižavėtų jūsų asmenybe.
 
 • Smagiai leisti laiką. Daugelis žmonių norisi rasti kažką, kas priverstų juos juoktis, tad pademonstruokite savo humoro jausmą. Jeigu galite priversti ką nors kvatoti, vadinasi, jau pralaužėte ledus ir tai yra puiki pradžia.
 
 • Būti dėmesio centre. Nekelti tokių nuotrauką, kur pagrindinis dėmesys tenka ne jums.
 
 • Kelti nuotraukas iš vasaros atostogų. Pastebėta, kad žmonės vasariškose nuotraukose atrodo patrauklesni negu žieminėse fotosesijose. Verta dar kartą atidžiai peržiūrėti atostogų nuotraukų albumą ir išsirinkti labiausiai patinkančias.
 

Geri patarimai, kaip atrasti perlą pažinčių portaluose:

 
 • Jokio negatyvumo. Jeigu kas nors ciniškai užsimena apie santykius arba blogai atsiliepia apie savo buvusius partnerius, ieškokite toliau. Piktas žmogus nėra geriausias kandidatas į jūsų širdį.
 
 • Jokios arogancijos. Vengti žmogaus, kuris mėgsta kalbėti tik apie save ir girtis. Save mylėti yra gerai, tačiau ribų peržengti nereikėtų.
 
 • Patikrinti jų nuotraukas. Kiekviena nuotrauka iš klubo ar baro? Greičiausiai neverta jiems rašyti, jei paprastai einate miegoti 21 valandą.
 
 • Netuščiažodžiaujama. Ilgas ir labai detalus profilio aprašymas gali būti įspėjimas, kad žmogus ir realiame gyvenime yra linkęs tuščiažodžiauti ir kalbėti niekus.
 
 • Malonus bendravimas yra svarbiausia. Ieškoti žmonių, kurių charakteris yra malonus. Geras ženklas yra kalbėjimas apie šeimą ir draugus, savanoriavimą bei prisipažinimas, kad mėgsta leisti laiką su vaikais.