Tarp įvairiausių pareigų, kurias žmonės atlieka visą darbo dieną, yra keletas tokių, kurios atrodo kaip nereali svajonė. Pasirodo, yra ne tiek ir mažai netikėtų, nestandartinių darbų, kurie iš tikrųjų egzistuoja, ir į kuriuos kiekvienas gali pretenduoti.

 

svajonių darbas

1) Ledų ragautojas. Darbas tikriems ledų mėgėjams! Ledų degustatoriai vertina ledų skonio kokybę, skonį, konsistenciją, kvapą ir išvaizdą. Norėdami pretenduoti į šią darbo vietą, turite turėti bent maisto arba pieno produktų mokslų bakalauro laipsnį, nemažai patirties ledų pramonėje ir sveikus skonio receptorius.

 

2) Filmų apie šunis apžvalgininkas. Emocinės paramos gyvūnams paslaugos teikėjo filmų apie šunis režisierius žiūrės gerus filmus apie šunis, pavyzdžiui, „Marlis ir aš” arba „Šuns kelionė”, ir rašys apžvalgas įmonės tinklaraščiui. Reikalavimai šiam darbui: meilė šunims (turėti pačiam šunį neprivaloma) ir galimybė rašyti 1000 žodžių apimties filmų apžvalgas.

 

3) Profesionali undinė. Undinės egzistuoja bent kaip tokia profesija. Profesionalios undinės dirba vaikų vakarėliuose, festivaliuose, baseinų ir paplūdimių renginiuose. Jos taip pat moko ir rengia kitas pradedančias undines specialiose undinių mokyklose! Norėdamos atitikti reikalavimus, turite mokėti gerai plaukti, turėti gelbėtojo pažymėjimą ir mokėti pozuoti po vandeniu.

 

4) Disneilendo personažas. Dirbti pramogų parke gali būti smagu, bet dirbti Disnėjaus princese gali būti svajonės išsipildymas! Disneilendo personažų darbas – ne tik persirenginėti. Jie taip pat turi būti fiziškai panašūs į konkretų personažą, rengti susitikimus ir pasisveikinimus, taip pat pasirodymus didelėms auditorijoms bei būti atviri darbui su šeimomis ir vaikais.

 

5) Vaizdo žaidimų testuotojas. Prieš pateikiant visuomenei bet kokį vaizdo žaidimą, jį žaidžia vaizdo žaidimų testuotojai, kurie nustato ir praneša apie klaidas, kad programuotojai galėtų ištaisyti. 2020 m. duomenimis, metinis testuotojų atlyginimas siekia 53 tūkst. JAV dolerių (apie 48 tūkst. eurų). Norint tapti vaizdo žaidimų testuotoju, ne visada reikia turėti išsilavinimą, nors vaizdo žaidimų dizaino ir programavimo srities išsilavinimas gali padėti.

 

6) Apkabinimų meistras. Jiems moka už tai, kad apkabintų visiškai nepažįstamus žmones, bet intymių paslaugų jie neteikia. Teigiama, kad tai yra prisilietimų terapijos forma žmonėms, kurie kenčia nuo traumų, negalios ar emocinių sutrikimų.

 

7) Profesionali pamergė. Vestuvių planavimas gali prilygti nuolatiniam darbui, todėl čia gali padėti profesionali pamergė. Samdoma pamergė gali padėti planuoti vestuves, pasirodyti vestuvėse, žengti prie altoriaus ir net pasakyti pamergės kalbą!

 

8) Profesionalus miegalius. Jiems mokama už tai, kad padeda mokslininkams atlikti tyrimus ir užsiimti kita veikla. Pavyzdžiui, pagalvių gamintojai gali samdyti miegalius, kad šie įvertintų jų gaminių patogumą. Miegaliai dalyvauja moksliniuose tyrimuose ir padeda gydytojams įvertinti kognityvines funkcijas ir biologinius parametrus atsipalaidavimo ir miego būsenoje.

 

9) Filmų ir serialų žymėtojas. Šis darbuotojas žiūri „Netflix” turinį, kad pažymėtų kiekvieną filmą ir seriją metaduomenimis, kurie daro tiesioginę įtaką filmams ir laidoms, kuriuos žmonės vartoja vaizdo transliacijų internetu platformoje. Norintiems tapti „Netflix” žymėtojais, rekomenduojama stoti į bibliotekininkystės arba archyvų studijų programą.

 
10) Vandens čiuožyklos testuotojas. Adrenalino fanatikams tai gali būti svajonių darbas! Testuotojai turi sugebėti užtikrinti, kad vandens čiuožyklos bus saugios viešam naudojimui. Kad atitiktų šiuos reikalavimus, jie turi praeiti pirmosios pagalbos ir gelbėtojų kursus.