Susipažinti su naujais žmonėmis galima įvairiais būdais. Su kai kuriais iš jų galbūt užsimezga karštas meilės romanas. Kartais jis baigiasi vedybomis, vaikų auginimu ir bendrų namų kūrimu. Tačiau labai dažnai, regis, dar prieš kelias akimirkas vienas kitą žavėję asmenys, nusprendžia pasukti skirtingais keliais. Tikriausiai daugelis iš mūsų gali kažką mielo, keisto, o gal net nemalonaus papasakoti apie savo buvusius partnerius.

 

"santykiai"

Daugelis, ko gero, sakys, kad neverta knaisiotis praeityje, nes prisiminimai vis dar skaudina ir kelia slogią nuotaiką. Tačiau jeigu išdrįstumėte ir panagrinėtumėte įdėmiau, pamatytumėte, kokį įdomų gyvenimą vis dėlto gyvenate, su kokiomis spalvingomis asmenybėmis susikerta jūsų keliai. Galbūt buvote užmezgę romaną su kostiumuotu verslininku, hiperseksualia damute, o gal su kažkuo susitikinėjote vien tik vedini smalsumo? Galbūt kažkur giliai jaučiate kartėlį, kad nesistengėte labiau ir leidote santykiams nutrūkti. Galbūt atrodo neįprasta, kad vienas žmogus galėtų susitikinėti su tiek daug skirtingų asmenybių tipų. Tačiau iš tikrųjų tai yra normalu. Norint rasti savąjį, su kuriuo iš tiesų norėtumėte praleisti visą gyvenimą, reikia, kaip toje pasakoje, pabučiuoti daug varlių. Juk ir į pasaulio kraštą leistumėtės tik tada, kai žinotumėte ko iš tiesų norite.

 

Toliau pateikiamas 10 buvusių partnerių sąrašas. Jis nėra baigtinis. Kiekvienas žmogus iš tikrųjų galėtų sudaryti savo sąrašą arba papildyti čia pateiktą, remdamasis asmenine patirtimi. Ne visi buvę partneriai sukelia vienodus jausmus, grąžina siaubingus prisiminimus apie išsiskyrimo laikotarpį ir ne visus juos norisi ištrinti iš atminties. Tačiau, be abejo, yra ir tokių, kurie verčia susimąstyti: „Ir ką aš tada galvojau?“.

 

10 buvusiųjų tipų:

 

  • Stilingas(-a) hipsteris(-ė). Kitaip tariant, tai žmogus, kuris, pavyzdžiui, klausosi niekam nežinomų grupių atliekamos muzikos ir žiūri nepopuliarius serialus. Jiems gali patikti kai kurie nauji, stilingi daiktai, tačiau labiau vertina vintažinį stilių. Jie mėgsta gerti kavą populiariose kavinėse ir kalbėti apie meną, muziką ir teatrą. Iš pradžių santykiai gali atrodyti įdomūs, tačiau kuo toliau, tuo labiau supanašėti su ištęstais, nuobodžiais ir neaiškaus siužeto filmais, kuriuos jie tiesiog ryja akimis, radę laisvą valandėlę.

 

  • Panelė ar ponas „ne dabar“. Tai toks žmogus, kuris, regis, idealiai jums tinka. Jie jus priverčia juoktis ir šypsotis, priverčia ir verkti, bet niekada tyčia. Jiems jūs rūpite ir jie jus supranta kaip niekas kitas negali suprasti. Tačiau santykiai nesiklosto. Galbūt jūs atskirai augote, o gal supratote, kad nenorite to, ką jie gali pasiūlyti… Bent jau ne dabar. Tai gali užtrukti keletą mėnesių ar net metų, tačiau vieną dieną kažkuriam iš jūsų gali prireikti išeiti.

 

  • Perfekcionistas. Tai žmogus, kuris atlieka kiekvieną darbą, kurio imasi, tobulai. Jo apranga kruopščiai apgalvota, namai pedantiškai tvarkingi. Jis niekada niekur nevėluoja ir t. t. Iš pirmo žvilgsnio šis žmogus gali pasirodyti kaip „tobulas laimikis“, iš kurio galima šio bei to pasimokyti, bet tai baigsis. Tam tikru momentu perfekcionizmas nustoja žavėti ir tampa nebepakeliamas. Kai viskas visada taip tobula, kartais gali kilti noras specialiai viską sujaukti. Ilgainiui perfekcionisto antroji pusė pavargsta stengtis ir ima jaustis nieko verta.

 

  • Žmogus „karuselė“. Tai žmogus, kuris visada velka praeities šleifą. Šis žmogus niekada visiškai neįvertina savo partnerio, nes yra užstrigęs praeities santykiuose ir problemose. Jie neleidžia mylimiesiems sužydėti, nes visada nešiojasi savyje skaudžių prisiminimų šešėlį. Nesvarbu, kiek pastangų dėtumėte, tačiau su praeities vaiduokliais nepakovosite.

 

  • Jausmingas menininkas. Menininkas, kurio nesupranta visas pasaulis, turi kažkokio vidinio patrauklumo ir beprotiško seksualumo. Jūsų santykiuose netrūks pokalbių apie meną ir literatūrą, kūrybiškumo ir fantazijos. Tačiau, kad ir koks nuostabus būtų seksas su šiuo žmogumi, neapleis nuojauta, kad jūsų santykiai ilgai netruks. Tokie santykiai tinkamiausi, kai žmonės vis dar ieško savęs ir malonumų.

 

  • Pažintis iš interneto. Nors internetines pažintis daugelis vertina skeptiškai, kartais, regis, pavyksta ten rasti savo antrąją puselę. Tačiau po poros mėnesių pasimatymų neretai suprantama, kad tas žmogus buvo tik geriausias pasirinkimas iš galimų internete. Internete žmonės atrodo geresni. Realybė, deja, dažnai būna nuvilianti. Virtualiame pasaulyje išsaugoti santykius būna daug sunkiau nei realiame.

 

  • Ramus, drovus tipas. Labai retai susieina du ramūs ir drovūs asmenys, bet pasitaiko. Galima dažniau pamatyti introvertų ir ekstravertų poras, nes jie tarsi papildo vienas kitą. Buvusiaisiais jie tampa dėlto, kad aktyvesni partneriai pavargsta bandyti ištraukti juos iš kiauto, kuriame slepiasi. Be to, jie pavargsta savo artimiesiems aiškinti, kad jų partneriai tiesiog yra drovūs, o ne slapta viskuo bjaurisi. Jeigu abu partneriai yra drovūs, jie gali taip ir neišdrįsti nuveikti ką nors įdomaus ar kalbėti apie tai, kas iš tikrųjų patinka. Negana to, seksas greičiausiai taip pat nebūtų labai džiuginantis.

 

  • Mergišius ir vyrų medžiotoja. Jūs jau iš pradžių žinojote, kad tai bloga mintis, bet vis tiek ryžotės užmegzti santykius su žmogumi, kuris nelinkęs įsipareigoti vienam. Galbūt norėjote jį pakeisti, tačiau galiausiai supratote, kad tai beviltiška, todėl jūsų santykiams atėjo galas.

 

  • Žmogus, kurį stengiatės pakeisti. Šį žmogų prarasti būna labai skaudu. Su šiuo žmogumi būna labai gera. Tačiau santykiuose atsiranda daugybė problemų, su kuriomis gali tekti kovoti metų metus. Jeigu pavyksta, santykiai gali tapti stipresni. Tačiau dažniausiai kažkuris pajaučia, kad deda per daug pastangų, kurios neduoda jokios naudos.

 

  • Eksperimentas. Tai sprendimas susitikėti su žmogumi, kuris yra visiška jūsų priešingybė. Šiems santykiams paprastai prieštarauja šeima ir draugai. Galbūt ir jūs patys nematote savęs su šiuo žmogumi ilgą laiką, tačiau tuo metu tai nerūpi. Seksas būna geras, partneris gana patrauklus, tad kodėl nepabandžius? Tačiau ilgainiui atsiranda tuštuma ir santykiai nutrūksta.