Daiktai apie buvusį savo šeimininką gali papasakoti labai daug. Jie tarsi pagalvės, kurios sugeria aplinkos dulkes. Jei daiktas priklausė šeimai, kurioje nuolatiniai barniai – kasdienybė, įmanoma, kad jis bus persismilkęs blogos energijos, o jei daiktas kažkada priklausė laimingam, geram ir mylinčiam žmogui, tikėtina, kad naujajam savininkui jis atneš sėkmę.

 

"seni daiktai"

Teigiama daiktų energija

 

Tokie daiktai turi suteikti vidinę ramybę. Jei praeityje įsigytas daiktas priklausė labai laimingai šeimai, tikėtina, kad ir į naujus namus jis taip pat atneš geras emocijas. Gerą energiją turintys daiktai teigiamai veikia visus aplinkinius. Jei tiek namų šeimininkams, tiek į svečius atėjusiems draugams visada norisi sėdėti ant sendaikčių turguje įsigytos sofos, tikėtina, kad ji priklausė laimingiems, nuoširdiems ir gero aplinkiniams linkintiems žmonėms. Gerą energiją turintis daiktas gali padėti namuose sukurti teigiamą aplinką ar net išvengti konfliktų su namiškiais. Pavyzdžiui, jei įsigijus padėvėtą žvakidę, jaučiama, tarsi ji ir būtų buvusi sukurta būtent šiems namams, įmanoma, kad prieš tai ją turėjęs žmogus labai vertino šį daiktą, juo nuoširdžiai rūpinosi. Toks gerą energiją turintis daiktas gali pagerinti santykius su namiškiais. Jei visi namiškiai jaučia, kad atsiradus šiam daiktui pagerėjo tarpusavio santykiai su artimaisiais, įmanoma, kad šis daiktas keliavęs iš kartos į kartą, perduodant šeimos nariams ne tik materialų turtą, tačiau ir geras emocijas bei meilę.

 

Neigiama daiktų energija

 

Daiktai, turintys neigiamą energiją, yra labai pavojingi. Jei buvęs daikto šeimininkas sirgo sunkia liga, dalyvavo muštynėse ar net kažką nužudė ar pats buvo nužudytas, labai galimas daiktas, kad visos šios neigiamos emocijos ir nelaimės padarys įtaką naujojo šeimininko gyvenimui. Pavyzdžiui, nusipirkus marškinėlius iš padėvėtų drabužių parduotuvės, kuriuos prieš tai vilkėjo žmogus, sergantis plaučių uždegimu, įmanoma taip pat susirgti. Ir tai yra ne todėl, kad ant drabužio liko bakterijų ir mikrobų. Šis rūbas yra prisigėręs buvusio šeimininko blogų emocijų, jo skausmo, patirto ligos patale. Taip pat daiktas gali turėti neigiamą pikto, blogo žmogaus energiją. Vilkint marškinėlius žmogaus, kuris kažkada smurtavo prieš savo žmoną ar vaikus, buvo netolerantiškas ir nesupratingas kolegoms darbe, greičiausiai žmogus jausis irzlesnis ir piktesnis nei paprastai.  Tačiau reikėtų būti atsargiems, jei vaikštant po sendaikčių turgelį dėmesį patraukia statulėlė, nuo kurios neįmanoma atplėšti akių ir apima didžiulis noras ją paliesti, palaikyti ir būtinai nusipirkti. Įmanoma, kad ši statulėlė buvo naudojama praktikuojant juodąją magiją, burtams. Geriau šio daikto nepirkti, o grįžti į turgų po keleto dienų ir jei noras įsigyti daiktą nebus dingęs, galima ją nusipirkti. Tai rodys, kad ne kerai veikia, o daiktas iš tiesų patinka.

 

Kaip elgtis su senais daiktais?

 

  • Pamačius patinkantį daiktą turguje, gerai į jį įsižiūrėti, paimti į rankas. Nepajutus jokios blogos energijos, galima jį pasimatuoti (jei tai papuošalas ar drabužis). Daiktas turi kelti geras emocijas.
  • Labai svarbu pajusti ar daiktas paėmus į rankas sušyla, ar jums norisi jį suspausti. Jei nesinori jo laikyti, geriau nepirkti. Jo energija gali būti bloga.
  • Įsigijus seną daiktą būtina pasirūpinti tiek vidine, tiek išorine jo švara. Patartina daiktą kelias minutes palaikyti po tekančia vandens srove, tada apiberti jį druska, o po kelių minučių nuplauti.
  • Ypatingai atsakingai reiktų rinktis jau nešiotus papuošalus ir rūbus. Šie daiktai turi daugiausiai buvusių savo šeimininkų energijos, tad būtina daiktus gerai išvalyti.
  • Pastebėjus, kad įsigijus padėvėtą daiktą, pradėjo blogėti sveikata, kamuoti bloga nuotaika, dingo noras bendrauti, reikėtų atsikratyti įsigyto daikto. Jo bloga energija gali būti kalta dėl tokios savijautos.

 

Parapsichologo Kęstučio Dubicko komentaras

 

Kestutis Dubickas

Paaiškinkite kas yra toji daikto energetika.

 

Kalbant apie energetiką, dažniausiai žmonėms kyla asociacijos su elektra, laidais ir technika, taip pat galima pagalvoti apie žmogaus vidinę energiją. Tačiau reikia nepamiršti, kad egzistuoja dar ir kitokia energetika – informacinė. Ji yra išliekamoji ir atspindi daikto praeitį. Joje galima įžvelgti kas su tam tikru daiktu atsitiko pas skirtingus jo šeimininkus, kokioje atmosferoje jam teko pabuvoti ir kaip elgėsi jo šeimininkai. Tai yra lyg kasetė ar diskas, kuriame įrašyta visa praeitis. Nors ta praeitis nematoma, tačiau ją galima pajusti.

 

Ar kiekvienas senas daiktas turi savo energetiką?

 

Taip. Kiekvienas daiktas, jei jis praeityje jau kažkam priklausė, turi savo energiją. Ji gali būti tiek teigiama tiek neigiama. Taip pat, jei daiktas labai senas ir turėjęs daug šeimininkų, energija gali būti įvairialypė, persipynusi iš geros į blogą ir atvirkščiai.

 

Kaip yra įgaunama ši energija?

 

Energija įgaunama atsižvelgiant į tai, kas praeityje su daiktu buvo atsitikę. Pavyzdžiui, butas, kuriame žmogus nusižudė, yra energetiškai nesutvarkytas. Nauji namų šeimininkai tokiame bute gali jaustis blogai ir nesuprasti kas darosi. Daiktai visą energiją įgauna dėl praeities įvykių bei žmonių. Patys daiktai nekenkia, kenkia žmonės. Jei daiktas yra naudojamas ne pagal paskirtį ar atliekant žiaurius veiksmus, taip susikuria neigiama energija. Pavyzdžiui, plaktukas. Daiktas, kuris skirtas naudoti statybose. Tačiau jis praeityje buvo panaudotas konflikto metu trenkti priešininkui per galvą. Taip sukuriama neigiama jo energija.

 

Kaip apsisaugoti nuo jau įsigytų daiktų blogos energijos?

 

Pajutus, kad daikto energija bloga, ją sutvarkyti reiktų patikėti profesionalui – bioenergetikui ar kunigui. Pats žmogus taip pat gali susitvarkyti energiją, tačiau kaip suknelę profesionaliau pasiųs siuvėja, taip ir daikto energiją efektyviau išvalys žmogus, kuris yra šioje srityje profesionalas. Jei pajutote, kad įsigytas daiktas blogai jus veikia, reikia įsitikinti, kad kaltė yra jo, o ne išorės faktorių. Blogą energiją turintis daiktas neigiamai veiks ne tik jus, bet ir visus aplinkinius.

 

Kokia gali būti teigiama daikto energija?

 

Šią energiją jūs taip pat pajusite. Su teigiamą energetiką turinčiu daiktu jūsų namus pradės lydėti sėkmė. Pavyzdžiui, nusipirko žmogus senovinę monetą. Nors ji nėra vertinga, tačiau ją žmogui pasisekė iškeisti į vertingesnį daiktą. Pastarąjį – į dar brangesnį laimikį. Galų gale žmogus nusiperka namą. O viskas prasidėjo nuo pigios monetos, kurios energetika buvo labai teigiama.

 

Įdomu

 

  • Visi daiktai yra jų buvusių šeimininkų atspindys. Juose galima įžvelgti žmonių džiaugsmą, pyktį, tragedijas ir aistras.
  • Mokslininkai mano, kad žmonių kūnų spinduliavimas išskiria mikroleptonus, kurie nusėda ant daiktų, taip atsiranda jų energija.
  • Manoma, kad tarp daikto ir jo savininko visada yra kažkoks ryšys. Todėl, pavyzdžiui, svetimoje lovoje sunku gerai išsimiegoti, o apsivilkus svetimą suknelę – jausti puikiai.
  • Šeimyninės daiktų relikvijos, perduodamos iš kartos į kartą pasižymi „sėkmės“ poveikiu, nes šeimos nariai perduodami vieni kitiems šiuos daiktus linki laimės.
  • Teigiamas žmonių požiūris bei skleidžiama gera energija gali iš seno daikto „išvaryti“ blogą energiją.
  • Manoma, kad daiktai „prisiriša“ prie savininkų. Būtent todėl pasiskolintas drabužis gali būti labai nepatogus, o įsigyta dėvėta mašina – viduryje kelio sugesti. Taip yra todėl, kad daiktai ilgą laiką tarnavę vienam žmogui sukuria su juo ryšį.
  • Egzistuoja labai stipri energija tarp žmogaus ir jo uždirbtų pinigų, tad reiktų būti atsargiems skolinantis. Yra žmonių, kurie visiškai nėra prisirišę prie savo santaupų ir jas gali skolinti, tačiau kiti žmonės nors ir skolina, tačiau tik iš mandagumo ir bijo neatgauti skolos. Tuo atveju pinigų šeimininkas perduoda jiems blogą energiją ir pasiskolinti pinigai gali pridaryti daug rūpesčių.