Žydrūnas Savickas – daugkartinis pasaulio čempionas ir stipriausias šios planetos žmogus, kuris sako, kad neįmanomų dalykų nebūna ir tą savo pasakojamomis istorijomis jis įrodys šį šeštadienį 17.30 val. LNK laidoje „Bus visko“.

 

vlcsnap-2015-12-04-16h00m19s17_1600x900

Tačiau tam, kad šiandien vadintųsi stipriausiu, jis turėjo nueiti ilgą kelią ir susidurti su itin sudėtingomis kliūtimis ir, svarbiausia, joms nepasiduoti. Šį šeštadienį „Bus visko“ laidoje per LNK – interviu su pasaulio čempionu apie tai, kaip rasti motyvacijos net tada, kai tavimi niekas nebetiki, susitikimą su Arnoldu Švarcnegeriu bei pačius keisčiausius gerbėjų prašymus.

 

„Yra žmonių, kurie prašo būti primušti galiūnų. Mes, galiūnai, susitikę per varžybas pasikalbame apie juos – kas turi būti žmogaus galvoje, kad nuspręstum išreikšti tokį norą. Bet yra toks poreikis rinkoje. Ir už tai jie siūlo 10 000 dolerių”.

 

Pasirodo, tai ne vienintelis keistas žmonių prašymas. Vyras prisipažįsta, kad ne kartą teko sulaukti skambučio su pagalbos prašymu – padėti pernešti pianiną iš vieno namo į kitą. Ir keistų, ir itin stiprių istorijų šio žmogaus gyvenime tikrai daug. Vyras papasakos ir apie tai, su kokiais sunkumais jam teko susidurti kovojant dėl pergalių. Ir jei žmonės mano, kad jos Žydrūno Savicko sąskaitoje jos atsirado labai lengvai, supras, jog dėl pripažinimo ir laimėjimų Žydrūnui teko stipriai pakovoti. O patyrus sudėtingas traumas susipažinti ir su jausmu, ką reiškia palūžti:

 

„Kai vietoj to, jog tave palaikytų, tavo artimiausi žmonės  sako – tu niekada nebelaimėsi, yra jaunesnių, stipresnių, esi senas ir traumuotas, baik karjerą – yra be galo sunku. Tačiau tai mane net motyvavo, nes aš nesustojau ir pasakiau – pažiūrėsim, kas bus teisus. Ir vėl laimėjau čempionatą”

 

Todėl šį šeštadienį laidoje Žydrūnas atskleis ir daugiau dalykų, kurie jį motyvuodavo labiausiai bei neleido pasiduoti. Vyras papasakos ir apie Arnoldą Švarcnegerį bei pažintį su juo. Didžiausiu savo gyvenimo laimėjimu jis vadina pergalę Arnoldo sporto festivalyje, kuris kasmet sutraukia net dvidešimt tūkstančių dalyvių. Vyras pasidalins ir pasaulio legendos duotais auksiniais patarimais, kurie privers žiūrovus susimąstyti ir suvokti savo klaidas, neleidžiančias jiems tapti savo srities genijais. Vyras papasakos ir apie Europos čempionatą, kurio metu dingus Žydrūno lagaminui, teko dalyvauti su skolintais drabužiais ir visa amunicija: „Atvažiavau toks kaip stoviu. Kažkas paskolino diržą, kažkas batus. Bet batai buvo su aukštu kulnu, aš net negalėjau išlaikyt balanso. Pirmo kėlimo net neiškėliau. Antras jau buvo geriau, o su trečiu – pagerinau pasaulio rekordą ir varžybas laimėjau”.

 

Kodėl vyras stipriausiu žmogaus raumeniu vadina smegenis ir ką jis mąsto prieš svarbią rungtį? Kokių pamokų jis išmoko iš pasaulio legendos Arnoldo Švarcnegerio? Kaip gyvenimiškose situacijose Žydrūnas panaudoja savo jėgą gelbėdamas save ir kaimynus nuo audrų? Jau šį šeštadienio vakarą 17:30 val. „Bus visko“ per LNK.