Nors daugelis mūsų dirba sėdėdami, dėl to dažnai patiriame nugaros negalavimus ir kaltiname darbą, pasaulio galiūnas Žydrūnas Savickas teigia, kad ir profesionalūs sportininkai neretai susiduria su nugaros skausmais.

 

savickas

Pasak žinomo sportininko, visiems pasitaiko nugaros traumų. „Todėl sprendimas yra vienas – stiprinti raumenis, daryti masažus bei atpalaiduoti, ištempti nugarą, kad nebūtų spazmų“, – pataria žinomas  vyras.

 

Masažai, tempimo pratimai, ribojamas laikas prie kompiuterio – tai tik keli būdai, kaip galime išvengti rimtesnių nugaros iškrypimų, skausmų bei ligų. Tačiau ar dažnai  lankomės masažo salonuose? Atliekame tempimo pratimus ir ar ribojame savo sėdėjimą prie kompiuterio, kai užpuola šūsnis darbų? Tikrai ne.

 

Žydrūnas Savickas kaip alternatyvą atskleidžia dar prieš tūkstančius metų atrastą inversinės terapijos metodą, kurio pagrindu 21-ame amžiuje buvo sukurtas inversinis stalas, padedantis saugiai sumažinti nugaros skausmus ir ištiesinti stuburą.

 

„Ši terapija labai padeda, nes yra pratempiamas stuburas ir  visi jo slanksteliai. Po terapijos žmogus jaučiasi žymiai geriau, o tai  darant sistemingai kas dieną, ypatingai vakare prieš miegą,  galima pasiekti išties puikių rezultatų“, – tikina sportininkas.

 

Šio sekmadienio laida „Mes pačios“ 9.30 val. kartu su žymiais treneriais ir sveikatos specialistais bandys pagelbėti visiems, besiskundžiantiems  nugaros skausmais.  O taip pat artėjant didžiausioms šventėms, laidos kūrėjai tęs moters grožio ir jaunystės paieškų ciklą.