Ilgiausias ir populiariausias muzikinis projektas Lietuvoje LNK „Žvaigždžių duetai“ sveikinsis jau septintąjį kartą, šįkart atsinaujinęs, iš „Forum palace“ scenos ir su šūkiu „Istorija prasideda iš naujo“.

 

Tarp naujųjų „Žvaigždžių duetų“ dalyvių bus bene profesionaliausia dainininkė ir vokalo mokytoja Rosita Čivilytė, kuri pirmą kartą scenoje uždainuos su savo dukra Agneta.

 

Agneta Gabalytė dirba prodiusere kūrybos namuose „Elitaz“ ir sako per pastaruosius penkerius metus sulaukusi daug pasiūlymų dalyvauti įvairiuose muzikiniuose šou, bet vis atsisakydavo.

 

„Mečiau muzikos mokyklą, nesirinkau mamos ir tėčio karjeros kelio, studijavau anglų kalbą, dirbau, o muziką pasilikau tik širdyje. Ir šį kartą, kai sulaukiau prodiuserių skambučio, iš karto pasakiau, kad jokiu būdu. Bet paskui pakalbėjome su mama ir nusprendėme – kodėl gi ne? Gal per daug užsisėdėjome dviese namuose?“ – sako Agneta.

 

„Agneta subrendo. Ji visą laiką bėgo nuo muzikos, ir aš jos neverčiau nei dainuoti, nei muzikuoti. Bet ji turi gabumų. Reikia juos lavinti, reikia dar daug muzikos matematikos išmokti. Mes pradėjome repetuoti ir man tai patinka. Tik nežinau, kaip mes vienoje scenoje išsiteksime abi tokios energingos“, – juokiasi Rosita Čivilytė.

 

Pasak Rositos, ji su virpuliu laukia „Žvaigždžių duetų“ premjeros. „Ir aš pasiilgau televizijos projektų, ir su dukra labai įdomu dainuoti. Tai bus įdomus mudviejų muzikinis bendradarbiavimas“, – sako Rosita Čivilytė.

 

Agneta taip pat džiaugiasi, kad dainuos su mama. Nors jos tėtis Česlovas Gabalis irgi dainininkas, ji sako mieliau rinktųsi mamos kompaniją scenoje. „Jeigu pasiūlytų dainuoti su tėčiu, irgi svarstyčiau“, – šypsosi mergina.