Kiekvienas Zodiako ženklo atstovas turi savų pliusų ir minusų. Ypač jie išryškėja, atsidūrus lovoje. Tiesa, nereikėtų tokių prognozių priimti labai rimtai.

 

seksas

Zodiako ženklų seksualinio gyvenimo stiprybės ir silpnybės:

 
 • Avinas. Ugnies ženklas lovoje yra tikras vulkanas. Aistros jam užtenka ir kasdieniniame gyvenime, ir miegamajame. Tačiau jie gana greitai perdega, todėl labai ilgų meilės žaidimų nereikėtų tikėtis.
 
 • Jautis. Žemės ženklo atstovai yra labai ištvermingi. Jie gali mylėtis tiek ilgai, kiek norisi. Tačiau jiems šiek tiek trūksta spontaniškumo ir seksas su jais ilgainiui gali pasidaryti monotoniškas.
 
 • Dvyniai. Oro ženklo atstovai mėgsta tyrinėti ir išbandyti naujus dalykus. Paprastai yra plačių pažiūrų ir lovoje mėgsta eksperimentuoti. Tačiau jų libido labai svyruoja nuo perdėtos aistros iki visiško abejingumo, Todėl jie ne visada gali būti nusiteikę mylėtis.
 
 • Vėžys. Vandens ženklo atstovai lovoje padės pasijusti saugiems. Geriausi lytiniai santykiai jiems, kai yra fizinis ir dvasinis ryšys. Tačiau jų nuotaikos labai greitai kinta, todėl kartais jie gali būti šiurkštūs ir abejingi.
 
 • Liūtas. Ugnies ženklo atstovai mėgsta įspūdingus pasimatymus. Paprastai šio ženklo atstovai yra identiški herojams iš meilės romanų. Tačiau lovoje jie neretai svajoja, kad partneris juos garbintų, o patys nesivargina, kad kitam būtų taip pat malonu.
 
 • Mergelė. Žemės ženklo atstovai stengiasi daryti viską, kad partneris lovoje liktų patenkintas. Miegamajame jie mėgsta prašyti, dėlto partneriams atrodo labai mieli ir juokingi. Tačiau jie retai imasi iniciatyvos ir palieka tai antrajai pusei.
 
 • Svarstyklės. Oro ženklo atstovai nori saldžios ir gražios meilės. Seksas Svarstyklėms turi būti graži patirtis. Jie kreipia dėmesį į partnerio poreikius, tačiau gali neatsiverti jiems ir dėlto tapti pasyviai agresyvūs, jei jų poreikiai nėra patenkinami.
 
 • Skorpionas. Vandens ženklo atstovai neturi jokių ribų, todėl mylėjimasis jiems yra kaip nuotykis. Atsidavę jiems, turėsite ištikimą partnerį visam gyvenimui. Tačiau jeigu pabandysite nubrėžti ribas, sulauksite pikto, nuožmaus pasipriešinimo.
 
 • Šaulys. Ugnies ženklo atstovai nori patenkinti visas jusles lovoje. Mylėdamiesi Šauliai nori pajusti malonumą visu kūnu. Jie yra linkę būti vienišiais, todėl seksas su jais kartais gali atrodyti nuasmenintas. Jie lengvai neprisiriša ir gali greitai išmokti gyventi toliau.
 
 • Ožiaragis. Žemės ženklo atstovai turi labai keistų fantazijų. Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo labai santūrūs, tačiau nusimetę drabužius išlaisvina savo tikrąją prigimtį. Jiems gali prireikti daugiau laiko negu kitiems, kad atsivertų, ir, deja, jie nelabai moka numatyti, ko geidžia jų partneris.
 
 • Vandenis. Oro ženklas yra plačių pažiūrų, nebijo išbandyti naujų dalykų. Jie yra labai plačių pažiūrų ir nelinkę smerkti partnerio, kad ir kokių keistų pomėgių jis turėtų. Tačiau jie gali būti tokie ištvirkę, kad vanilinį seksą jie gali laikyti nuobodybių nuobodybe.
 
 • Žuvys. Kadangi šio ženklo atstovai yra labai imlūs emocijoms, jie gali užmegzti labai stiprų ryšį su savo partneriais. Tačiau iš nesavanaudiškų jie rizikuoja greitai tapti baisiais egoistais ir dar jie gali tapti per daug emocingi.