Jau šį sekmadienį – daugiau nei penkis mėnesius lauktas didžiojo TV3 projekto „X Faktorius“ superfinalas! Išbandymų ir jaudulio, ašarų ir džiaugsmo kelią įveikę trys finalistai susirungs dėl geriausiojo vardo.

 

TV3_X_Faktorius_Finalininkai

„X Faktoriaus“ superfinale, kurį 19.30 val. tiesiogiai transliuos TV3 televizija, kovos ir savo balsą, artistiškumą, charizmą demonstruos Sauliaus Prūsaičio komandos vaikinai Aleksas Augaitis, Thomas Tumosa ir Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė Monika Pundziūtė – trys talentai, scenoje atliksiantys po dvi dainas, trys balsai, spėję užkariauti daugybės žmonių širdis.

 

Projekto dalyviai kovos ne tik dėl galimybės vadintis „X Faktoriaus“ trečiojo sezono nugalėtoju, bet ir dėl dainos, kurią išgirs visa Europa, įrašo „Sony Music“ studijoje bei 15 000 eurų grynais.

 

„Surengčiau gerą vakarėlį draugams, o likusius pinigus investuočiau į studijas“, – paklaustas, kur leistų laimėtą pinigų sumą, sako Thomas. Ko gero pinigai pakoreguotų jo ateities planus. Programavimą planuojantis studijuoti vaikinas apsvarstytų galimybę gilintis į aktorinio meistriškumo studijas. „Nenoriu vargingai gyventi, koncertuoti vestuvėse tik tam, kad turėčiau, ką valgyti. Laimėjus tokią pinigų sumą galėčiau negalvodamas apie finansus pasirinkti studijų programą“, – sako Thomas.

 

Pasirašęs kontraktą su „Sony Music“, TV3 projekto dalyvis norėtų įrašyti amerikiečių dainininko Franko Sinatros stiliaus dainą. Vaikinas atviras – laimėti „X Faktoriaus“ jis tikrai nesitiki. Svarbiausia Thomui gerai pasirodyti ir garbingai užimti trečiąją vietą: „Tikėjausi projekte patekti tarp penkių geriausių dalyvių. Širdies gilumoje tikėjausi būti ir tarp trijų geriausių. Labai džiaugiuosi tuo, ką pasiekiau.“

 

„Laimėjus tokią pinigų sumą, gyvenimas nemažai palengvėtų. Niekada nebuvau apipilta daiktais ir pinigais. Man niekada nebuvo lengva gyventi, niekada negavau visko, ko noriu. Labai palengvėtų ir šeimai, nes mano mokslai Vilniuje tėvams yra didelė prabanga“, – sako Monika, paklausta, kaip pasikeistų jos gyvenimas laimėjus „X Faktoriaus“ piniginį prizą.

 

Pasak merginos, laimėjusi „X Faktorių“ ji galėtų kur kas daugiau nuveikti muzikos pasaulyje. „Minėto prizo pagalba norėčiau iš muzikos kurti grožį. Tai padėtų daug greičiau pradėti naują etapą: kūrybos, įrašinėjimo, koncertavimo. Labai to noriu ir esu užsidegusi tai daryti bet kokiu atveju – laimėčiau ar ne. Bet 15 000 eurų ir įrašas su „Sony Music“? Tai būtų neįtikėtina, svarbi ir galinga pradžia mano muzikai ir mano jau susibūrusiam didžiuliam ratui klausytojų, kuris, tikiu, plečiasi kasdien. Juk viskas ir priklauso nuo jų“, – sako „X Faktoriaus“ finalininkė.

 

„Dalį laimėtos pinigų sumos atiduočiau mamai. Ji mane labai palaikė ir šiaip aš ją myliu. Kita dalį investuočiau į tobulėjimą: dainavimo, gitaros, šokių pamokas ir į sportą. Jeigu liktų pinigų, norėčiau aplankyti JAV“, – apie tai, ką veiktų su laimėtais pinigais, sako Aleksas.

 

Pasiekti superfinalo Aleksas tikrai nesitikėjo, o dabar, būdamas tarp trijų stipriausių projekto dalyvių, labai džiaugiasi. Labiausiai vaikinui įsiminė keli dalykai projekte – iš lubų pabiręs netikras sniegas, kuris krito ne tik ant grindų, bet ir į vaikino burną, todėl buvo labai sunku dainuoti. Taip pat Aleksui labai įsiminė akimirka, kai publika itin įsišėlo per jo atliekamą „Beastie Boys“ dainą „Fight For Your Right“. „Buvo nerealu“, – prisiminė Aleksas.

 

Projekto „X Faktorius“ superfinalas – jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!