Žymios Lietuvos pramogų pasaulio merginos ir moterys neretai vienai kitai turi pastabų dėl išvaizdos ar grožio, bet, pasirodo, kad tokie ginčai nesvetimi ir vyrams. Šį kartą pastabų vienas kitam turėjo TV laidų vedėjas Žygis Stakėnas ir aktorius Mantas Stonkus – jį, beje, palaikė ir bičiulis Rolandas Mackevičius.

 

Su cinkeliu

 

Žavių vyrų apsižodžiavimas užfiksuotas filmuojant LNK laidą „Su cinkeliu“, kurios vedėjas M. Stonkus kiekvieną trečiadienį leidžia sau laidos svečius pristatyti su juokingais internetinių vaizdeliais. Jie, tiesa, dažnai pašiepia kurią nors svečių savybę. Šįkart M. Stonkaus taikiniu tapo Astos Baukutės komandoje žaidęs Ž. Stakėnas.

 

Su cinkeliu

 

„Žygi, jei atvirai, tai tu man esi pats gražiausias iš šios komandos“, – pradėjo laidos vedėjas. „Sakyčiau, aš čia gražiausias iš abiejų komandų“, – nujausdamas, kad tuoj savo adresu sulauks ir daugiau ironijos, atsakė Ž. Stakėnas. „Čia tik tu taip ir sakytum“, – dar spėjo jam atsakyti radistas R. Mackevičius. „Štai, į ką tu man panašus“, – tarė M. Stonkus, jungdamas vaizdelį su ne itin patrauklia beždžione.

 

Su cinkeliu

 

Nors Ž. Stakėnas į tai sureagavo ramiai, tikėdamasis taip šį epizodą ir užbaigti, vėliau laidoje jam teko atlaikyti ne vieną strėlę, raginimus pagaliau būti vyru ir net M. Stonkaus užsipuolimą guminiu gaidžiu. Galiausiai Ž. Stakėnui ėmė nepritarti ir tos pačios komandos kapitonė A. Baukutė. Kaip laidoje savo ginčus išsprendė žymūs vyrai, ir kuri komanda laimėjo įspūdingus laidos prizus, LNK žiūrovai sužinos jau trečiadienį 20.20 val.

 

Su cinkeliu