Moteris, įkvėpusi popmuzikos karaliene vadinamą Madoną sukurti romantinį filmą „Mes. Tikime meile“. Moteris, dėl kurios karalius atsižadėjo sosto. Moteris, įtraukiama į skandalingiausių istorijoje moterų dešimtuką. Charizmatiškos, du kartus išsiskyrusios amerikietės Volisės Simpson gyvenimo būdas ir paslaptys domina iki šiol.

 

Pasakojama, kad pirmą kartą Volisę pamatęs Anglijos karalius nebuvo sužavėtas: moteris nebuvo nei jauna, nei ypatingai graži. Jos veidas nebuvo moteriškai švelnus, greičiau kampuotas, atsikišusiais žandikauliais. Balsas – nemaloniai rėžiantis ausį. 1931 metais Volisę su Edvardu, tada dar Velso princu, supažindino tuometinė jo meilužė Telma. Amerikietei pažintis turėjo būti naudinga, nes bendraudama su kilmingais asmenimis ji tapo labiau pripažįstama, kviečiama į madingus vakarėlius. Po trejų metų Volisei Simpson pavyko tapti paskutine žavaus ir milijonų geidžiamo Anglijos princo favorite. Ir ne tik. Princo Edvardo meilė buvo tokia stipri, kad dėl jos jis pasiryžo atsisakyti sosto.

 

Aplinkiniai tik kraipė galvas ir spėliojo, kaip šiai dvejus kartus išsiskyrusiai, greit keturiasdešimtmetį švęsiančiai pašalietei pavyko taip apsukti princui galvą. Apie porą pradėjo sklisti bjaurios apkalbos, kurias labiausiai kurstė paskutinė Edvardo meilužė Telma Furnes. Ji išplepėjo, kad 170 cm ūgio princas buvo pravardžiuojamas mažyliu visai ne dėl ūgio, o dėl lytinių organų dydžio. Be to, jis neva turėjo erekcijos sutrikimų ir kentėjo nuo priešlaikinės ejakuliacijos.

 

Šie gandai sugriovė Volisės Simpson kaip fatališkos moters įvaizdį. Apie ją buvo pasakojama, kad ji net degtuką gali priversti pasijusti kaip cigarą. Tokie gandai nėra iš piršto laužti. Žinoma, kad Volisė kurį laiką gyveno Kinijoje, kurioje ji, kaip spėjama, išmoko specialaus masažo su karštais aliejais technikos ir kitų alternatyvių būdų, kaip prailginti seksualinių santykių malonumą.

 

Intriguoja, kad pati Volisė Simpson gimė turėdama seksualinio vystymosi sutrikimų (abiejų lyčių požymių). Dėl to buvusio princo mylimosios išvaizda buvo kiek vyriška: ilgos kojos, didelės plaštakos, stiprūs raumenys. Gali būti, kad Volisė gimė kaip pseudohermafroditė – su vienos lyties vidaus reprodukciniais organais ir išoriniais kitos lyties požymiais. Sakoma, kad ji niekada neturėjo lytinių santykių su savo ankstesniaisiais vyrais ir net neleisdavo jiems prisiliesti prie intymiosios vietelės.