Trečiojo „Lietuvos balso“ sezono finalininkė Agnė Juškėnaitė 2014-aisiais vos per plauką netapo nugalėtoja – tą kartą finale ji užėmė antrąją vietą. Tačiau dabar jau žinoma vlogerė ir atlikėja sako pati pralaimėjusi nesijaučianti, nes projektas jai suteikė daug daugiau nei pirmąją vietą.

 

Agne_Juskenaite

Ketvirtajame sezone tapusi projekto reportere Agnė Juškėnaitė šios pozicijos neužleidžia ir šiais metais – ji ir vėl kalbins dalyvius ir atskleis visus projekto užkulisius. Būtent „Lietuvos balso“ prodiuseriai dar projekto metu pastebėjo merginos talentą ne tik dainuoti, bet ir laisvai, aiškiai ir visada su humoru kalbėti prieš kameras ir kalbinti kitus ir neabejojo, kad charizmatiškosios merginos kelias televizijoje ties šiuo projektu tikrai nesibaigs.

 

Pati A. Juškėnaitė užtikrinta – būtent „Lietuvos balsas“ leido jai prisiliesti prie renginių ir projektų, kuriuose niekada negalvojo, jog turės galimybę dalyvauti ir kalbinti ryškiausiais televizijos, scenos ir sporto pasaulio žvaigždes.

 

„Nors pats projektas tebuvo tik pradžia, be lemtingo sprendimo jame dalyvauti šiandien greičiausiai nebūtų nei „Juškėnaitės Vlogo“, nedirbčiau prie didžiausių šalies renginių bei televizijos projektų, nepažinočiau krūvos fantastiškų kolegų, kurie man padėjo nepasimesti šiame naujai atrastame kelyje. Man „Lietuvos balsas“ tapo tikrų tramplinu į naujas galimybes, kurių vien tik savomis jėgomis turbūt nebūčiau pasiekusi“,- atvirauja  A. Juškėnaitė.

 

Merginos vlogas „Youtube“ kanale turi daugiau dešimt tūkstančių sekėjų, o ją, su mikrofonu rankose galima išvysti tiek koncertuojant didžiosiose scenose, tiek daugelio renginių ir projektų užkulisiuose ar ant raudonojo kilimo, kalbinant ryškiausius pramogų pasaulio veidus.

 

Dėl akivaizdžios merginos sėkmės projekte nestebina ir klausimų lavina, kurių ši susilaukia paskelbus naujas arankas į penktąjį „Lietuvos balso“ sezoną. „Sutinku daug žmonių, kurie klausia, kaip patekti, kaip išsilaikyti projekte, kokią dainą rinktis ar kaip susitvarkyti su jauduliu. Į daugelį tokių klausimų atsakiau praėjusioje savo vlogo serijoje, tačiau tikėtis vienareikšmiškų atsakymų, kaip projekte tapti sėkmingu būtų naivu. Kiekvienais metais projekte nugali kažkoks naujas, lig šiol nematytas atradimas, dažnai gimstantis tiesiog projekto metu dalyviams išeinant iš savo komforto zonų. Turbūt tai ir yra atsakymas – tegul ne tik projektas atranda jus, bet ir jūs savyje kažką, ko galbūt net nenutuokėt esant“, – pataria A. Juškėnaitė.

 

Į daugelį kitų būsimiesiems dalyviams ir žiūrovams rūpimų klausimų, naujojo sezono reporterė, kartu su prodiuserių komanda bei buvusiais projekto dalyviais atsakinės ir kiekvieną šeštadienį, 15 valandą, „Lietuvos balso“ „Facebook“ paskyroje vykstančiose tiesioginėse konferencijose. Atrankos į projektą vis dar vyksta, o kelias jame gali prasidėti čia: www.lnk.lt/lietuvosbalsas