Sekmadienį TV3 laidoje „Sportuok su mumis“ – netikėtas duetas. Olimpinė čempionė, legendinė lygumų slidininkė Vida Vencienė Druskininkuose mokė humoristą Vitalijų Cololo čiuožti kalnų slidėmis. Laidos vedėja Vlada Musvydaitė sakė neprisimenanti, kada pastarą kartą tiek daug juokėsi.

 

„Vitalijus – vaikščiojantis anekdotas. Jis ant kalnų slidžių stovėjo pirmą kartą, todėl vis nepraleisdavo progos atsisveikinti su televizijos žiūrovais. Nežinau ar Vitalijus mus apgavo, kad nėra stovėjęs ant kalnų slidžių, ar turi neatskleistą talentą, tačiau jam sekėsi tikrai puikiai“, – pasakojo laidos vedėja.

Kelis kartus nusileidęs nuo mažo kalniuko ir paklausęs V. Vencienės patarimų, Cololo pasiryžo kilti ant didžiojo kalno. Po pusantros valandos trukusios treniruotės humoristas braukė prakaitą ir sakė slidinėdamas atsikratęs gal mažiausiai dviejų kilogramų. Pasisukus kalbai apie dietas, kurių Vitalijus yra išbandęs ne vieną, televizijos laidų vedėjas pasidalino savo patirtimi.

 

„Kai Vitalijus pasakė, kad žino būdą, kaip per dvi paras atsikratyti daugiau nei penkiolikos kilogramų, nuoširdžiai susidomėjau, o jis rimtai rėžė: „Reikia nupjauti kojas!“ Negalėjau sutvardyti juoko. Bet paskui surimtėjęs atskleidė lieknėjimo receptą, kuris jam padeda geriausiai“, – pasakojo Vl. Musvydaitė.

 

V. Cololo pripažino, kad vien laikantis griežto mitybos režimo ar dietų tikėtis gerų rezultatų neverta. Norintiems sulieknėti būtinas ir fizinis aktyvumas: „Visi žinome, kad norint sulieknėti reikia deginti riebalus. O kada jie geriausiai tirpsta? Sportuojant! Aš esu išbandęs daug dietų ir galiu visiems pasakyti, kad jeigu jaučiatės nelaimingi, dietos vargina, meskite jas. Svarbiausia yra gerai jaustis, tik tada galima pasiekti gerų rezultatų.“

 

Lieknėjimo tema bus paliesta ir šeštadienio laidoje, kurioje ryto mankštą ves Europos kultūrizmo čempionas Deividas Dubinas. Jis pasidalins savo asmenine patirtimi, kaip galima pakeitus mitybos įpročius atsikratyti nereikalingų kilogramų. Treniruotę kartu su D. Dubinu atlikusi fotomenininkė Jurga Anusauskienė pažadėjo, kad kelis pratimus įtrauks į savo ryto mankštą. Ją moteris, nesvarbu kur būtų ar kada keltųsi, sąžiningai rytais daro nuo aštuoniolikos metų.

 

Sužinoti apie žmogui reikalingą gerą savijautą, apie kovą su antsvoriu, išmokti čiuožti su kalnų slidėmis bei gauti gerą humoro dozę bus galima jau šį šeštadienį ir sekmadienį 8.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

 

„Sportuok su mumis“ – savaitgaliais 8.30 val. per TV3!