Ne paslaptis, kad visata, norėdama apsaugoti jus nuo kokio nors neteisingo žingsnio ar gresiančios nelaimės, pradeda siųsti įvairius ženklus, kuriuos reikia išsiaiškinti. Kartais pasąmonė šią informaciją perduoda užkoduotais, nelabai maloniais sapnais. Paranormalių reiškinių tyrėjai teigia, kad Visata taip bando patraukti jūsų dėmesį ir kuo aiškiau pranešti apie problemą. Toliau straipsnyje rašoma, ką reiškia populiariausi košmarai ir kodėl jų negalima nepaisyti.

 

košmarai

5 dažniausi košmarai ir jų reikšmės:

 

  • Jūs išgyvenate stichines nelaimes. Ne tik sapne regėti, bet ir atsidurti gaisro epicentre, gali reikšti nepasirengimą pokyčiams, bet ir suvokimą, kad, kaip ir anksčiau, nieko nebebus jūsų gyvenime. Būti uragano epicentre – patirti daug aistrų gyvenime. Stresas, neramumai ir sąmyšis būdingi visiems žmonėms, bet reikėtų prisiminti, kad nėra nieko tokio nepataisomo, ko nebūtų galima suvaldyti. Kaip sakoma, nėra beviltiškų situacijų, reikia tik išmokti į jas pažvelgti kitu kampu.

 

  • Seniai mirę giminės aplanko sapne. Kai kuriose šalyse manoma, kad pamatyti sapne mirusius artimuosius yra geras ženklas, nes tokiu būdu jie bando pasakyti ką nors svarbaus ir apsaugoti jus nuo rūpesčių. Manoma, kad per tokius sapnus visata bando užsiminti apie kokį nors svarbų jūsų gyvenimo etapą (pavyzdžiui, pasibaigs santykiai, kurie jums daug reiškia, jums svarbūs žmonės išnyks iš jūsų gyvenimo, turėsite palikti darbą ar net pakeisti gyvenamąją vietą). Bet kokiu atveju nenusiminkite, nes pokyčiai (kad ir kokie sunkūs gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio) visada į gera.

 

  • Jūs esate visiškai vienas. Baimė būti apleistam įsišaknijusi mūsų pasąmonėje dar nuo vaikystės, kai vaikas paniškai bijojo būti paliktas motinos. Tad, jeigu regite, kad sapne artimi žmonės jus apleidžia, tai gali reikšti, kad bijote kažką prarasti ir realiame gyvenime. Ir tuo pat metu rodo jūsų nesaugumą, nenorą priimti sprendimus ir būti atsakingam už savo veiksmus.

 

  • Jūs išgyvenate mylimo žmogaus išdavystę. Sutikite, net sapne išgyventi mylimojo išdavystę yra nepakeliamai sunku. Vis dėlto, kad ir koks būtų įtikinamas šis sapnas, neturėtumėte iš karto pulti savo partnerio klausti, bandydami išsiaiškinti, ar jis „eina į kairę“. Panašiu būdu visata jus bando perspėti, kad netrukus atsidursite labai keblioje padėtyje (kažkas jus gali tyčia šmeižti, sugadinti jūsų reputaciją, regzti intrigas jums už nugaros ir pan.). Tiesiog atkreipkite į tai dėmesį ir išlikite budrūs.

 

  • Jus staiga ištiko paralyžius. Tie, kurie pirmą kartą susapnavo tokį košmarą, žino, koks baisus jausmas aplanko, suvokus, kad negali pajudėti ir net kvėpuoti. Prasideda tikra panika, nes jūs iš tikrųjų nieko negalite padaryti, tik aiškiai įsivaizduoti, kaip rytą kas nors ateis į jūsų miegamąjį ir ras jūsų nejudrų kūną. Pojūčiai tokiame sapne tokie tikroviški, kad net nekyla abejonių, kad tai tik sapnas. Tačiau tokia būklė nėra pavojinga, nors pačiam susapnavusiam košmarą taip gal ir neatrodo, tik nurodo, kad yra tam tikrų problemų, kurias būtina skubiai spręsti. Visata jums sako, kad reikia atsikratyti praeities nuoskaudų, neveiklumo, nusivylimų ir pradėti gyventi iš naujo.