Lapkričio viduryje pirmą kartą Vilniaus rotušėje dvi dienas iš eilės šurmuliuos specializuota vestuvių paroda, kurios metu laukiamas rekordinis skaičius būsimų nuotakų.

 

Rotušėje tuo metu  bus galima rasti viską, ko reikia tobuloms vestuvėms, nes čia dalyvaus daugiau nei 70 įvairias vestuvių ir kitų švenčių paslaugas teikiančių žinomų prekinių ženklų, pripažintų savo srities meistrų, kuriuos organizatoriai atrinko atsakingai ir apgalvotai. 

 

Parodoje būsimiems jauniesiems patarimus dalins vestuvių planuotojos bei žinoma astrologė, šventėms idėjų pasisemti bus galima iš geriausių Vilniaus floristų, konditerijos meistrų, dekoratorių, profesionalių fotografų. Juvelyrinių parduotuvių konsultantai supažindins su naujausiomis vestuvinių žiedų bei proginių papuošalų tendencijomis.

 

Taip pat renginyje dalyvaus Kristinos Ivanovos grožio namai „Kristina“, žinoma vizažo meistrė Vaida Venckutė ir „Wondertime“, originalių batų kūrėja bei dizainerė Rūta Rimšelienė, proginių suknelių  dizaineriai Egidijus Rainys bei Viktorija Jakučinskaitė („Tiulio fėja“), garsusis Giedriaus Klimkevičiaus „Pakruojo dvaras“, kokybiško maisto restoranai „Čiop Čiop“ bei „Tony resort“, aktorė, išskirtinių renginių „Raudoni bateliai“ organizatorė Eglė Jackaitė, prabangių papuošalų salonas „Fashion Gold“.

 

Prie Rotušės  lauks vestuvinių transporto priemonių ekspozicija. Sutemus lankytojus džiugins specialus lazerių šou.

 

Parodos organizatorės, Goda Prapuolenytė Leonavičienė ir Rita Alksnienė, intriguoja, kad čia dar ne visos naujienos ir staigmenos, kurios lapkričio 15 – 16 dienomis Vilniaus rotušėje lauks parodos lankytojų. „Ši paroda mums pačioms tarsi šventė, todėl ją organizuojame taip, kad būtų įdomu ir naudinga visiems: dalyviams, renginių organizatoriams ir, žinoma, žiniasklaidai. Pažadame, kad staigmenų bus daug ir įvairių. Pavyzdžiui, dizainerė Rūta Rimšelienė pristatys naujausią batelių kolekciją. Ir tai dar ne viskas. Kozirių turime ir daugiau,“ – šypsosi Rita Alksnienė.

 

Goda Prapuolenytė Leonavičienė sako, jog vestuvės tai – šventė, kuri turi būti tobulai suorganizuota, nes jos nepakartosi. Todėl svarbiausia – pasitelkti profesionalų komandą, kuri išpildytų visas, net pačias originaliausias svajones ir įnoringiausias idėjas.