Sakoma, kad tvirčiausios poros yra tos, kurias vienija bendras tikslas. Tačiau ar tą patį būtų galima pasakyti apie tas poras, kurios rengiasi vienodai? Poros apsirengę lyg dvyniai vieniems atrodo labai romantiškos ir patrauklios, kiti tokio jų elgesio negali suprasti.

 

Didžiojoje pasaulio dalyje nėra populiaru poroms rengtis vienodai. Kita vertus, net ir Vakarų pasaulyje atsiranda žmonių, kurie šilčiausius jausmus vienas kitam demonstruoja vilkėdami tokią pačią aprangą. 2013 metais plačiai nuskambėjo istorija apie laimingai susituokusią porą iš Masačiusetso valstijos JAV. Donaldas ir Nensė Feterstounai 32 metus iš 36-erių santuokos metų visada vilkėjo vienodą ar labai panašią aprangą!

 

Ko gero, jei ši pora, apie kurią rašė viso pasaulio spauda, būtų gyvenusi Kinijoje, niekas nebūtų stebėjęsis. Čia yra labai madinga savo meilę ir įsipareigojimą vienas kitam išreikšti būtent vienodų raštų, faktūrų ir modelių drabužiais bei aksesuarais. Užsienio spaudoje buvo aprašyta ir viena kinų įsimylėjėlių porelė. Jie nemūvi vestuvinių žiedų, nevaikšto susikibę už rankų, nesibučiuoja viešumoje. Vu Zuan ir Zong Jinghong savo meilę ir prisirišimą išreiškia kitaip: apsivilkę derančius marškinėlius, megztinius ir kitus drabužius bei derančias detales. Dar keisčiau, kad ši kinų pora (abu partneriai užaugo tradicines šeimos vertybes  puoselėjančiose šeimose) pirmą kartą susitiko vestuvių dieną ir pamilo iš pirmo žvilgsnio.

 

Pramogų versle taip pat ne viena įžymybių pora renginiuose ar laisvalaikiu bent kartais pasirodo vienoda ar tobulai suderinta apranga. Tačiau profesionalūs stilistai tokį rengimąsi vadina mados klaida, nepaisant to, kad kartais taip atrodanti pora atrodo labai mielai ir jaukiai. Tarkime, vienodos kepuraitės ar pirštinės skatina prisiminti mylimąjį kiekvieną kartą, vos pažvelgus į šiuos aksesuarus. Ypač, jei šiuo metu antrosios pusės nėra šalia. Taip besirengiančios poros tiki, kad apranga padeda išlaikyti stiprų tarpusavio ryšį. Ko gero, panašesnį į dvynių, o ne į aistringų mylimųjų.

 

Kodėl poros neturėtų rengtis vienodai? Tam yra nemažai priežasčių. Visų pirma moterys paprastai nenori, kad vyrai vilkėtų jų drabužiais. Jos trokšta būti išskirtinės ir nenori būti kito, net ir mylimo vyro, šešėlyje. Kai kurie drabužiai ir aksesuarai yra pernelyg moteriški ar vyriški, kad gerai atrodytų, jei juos dėvėtų, nešiotų priešingos lyties žmogus. Poros, apsirengusios vienodai, atrodo lyg paaugliai pabėgę iš mokyklos, dar neatradę savo individualumo ir išskirtinumo. Androgeniškas drabužių stilius netinka labai vyriškai atrodantiems vyrams (barzdotiems, aukštiems, raumeningiems, griežtų veido bruožų, turintiems Adomo obuolį kakle)  ir labai moteriškoms moterims (ilgaplaukėms, smėlio laikrodžio tipo figūros, švelnių veido bruožų).