Antradienio vakarą su trenksmu buvo pristatyta naujausia lietuviška komedija „Patriotai“. Pamatyti premjeros į sostinės kino centrą „Forum Cinemas Vingis“ susirinko gausus garsenybių būrys, kuris liko sužavėtas šia patriotiškumą pašiepiančia komedija.

 

Erika Purauskyte_video kadras

 

Išankstinėje premjeroje dalyvavusios Lietuvos žvaigždės vienbalsiai nusprendė: „Patriotai“ yra itin juokingas, lietuviškas ydas pašiepiantis filmas. Po premjeros pakalbinta verslininkė ir renginių organizatorė Erika Purauskytė pripažino, kad su šiuo filmu Lietuvos kinas įgaus naujų spalvų.

 

„Aš labai džiaugiuosi, kad mes pagaliau padarėme filmą, turime savo filmą apie savo šalį, kur palietėme tą „šventą karvę ir drįsome pasijuokti iš savo patriotizmo, ką jau seniai padarė amerikiečiai. Man labai faina buvo tarnaitės rolė ir linija. Iš tikrųjų, labai džiaugiuosi pabuvusi tokiame filme ir džiaugiuosi, kad Lietuvos kinas įgauna naujų spalvų“, – video įraše sako E. Purauskytė.

 

Erikas Purauskyte_video  kadras1

 

Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorė Karina Stungytė teigė, kad ją labiausiai žavėjo subtilus humoras ir kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus kurtas garso takelis.

 

„Filmas liečia labai jautrias šių dienų temas: apie lietuvybę, emigraciją bei meilę. Visa tai pavaizduota subtilaus humoro formoje, kas labiausiai man ir patiko. Filme labai daug muzikos. Ką galiu pasakyti? Kad tokio garso takelio, turbūt, dar neteko girdėti lietuviškame kine“, – iš karto po premjeros sakė K. Stungytė.

 

Renginių organizatorius Jogaila Morkūnas atskleidė, kad labiausiai jį sužavėjo režisūriniai filmo sprendimai. „Labai geri režisūriniai sprendimai“, – šypsodamasis sakė vyras.

 

Filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

 

Šioje komedijoje vaidmenis kūrė garsiausias šalies aktorių elitas: Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Giedrius Savickas, Nerijus Gadliauskas, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė ir kiti.

 

Komedija „Patriotai“ – visuose šalies kino teatruose jau nuo sausio 29 dienos.

 

 

Video, kuriame išgirsite viską, ką apie komediją„Patriotai“ galvoja verslininkė ir renginių organizatorė E. Purauskytė:

 

https://www.facebook.com/filmaspatriotai/videos/206020583083043/?__mref=message_bubble

 

Jūsų dėmesiui – filmo „Patriotai“ anonsas:

 


 

Taip pat siūlome prisiminti ir kitus vaizdo įrašus:

Filmo tyzeris:

 

 

G. Savicko ir R. Cicėno nesusipratimas -

 

 

A. Sakalausko kelionė per upelį -

 

 

G. Savicko ir A. Sakalausko bučiniai -