Ar gali taip būti, kad per kelis mėnesius žinomiausio Lietuvoje vestuvių vedėjo Dainiaus Palivono šeima imtų ir padidėtų? „Šį kartą susirinkome beveik visi, – „Lietuvos ryto“ žaidimo „Šeima – jėga!“ studijoje tikino Dainius. – Taksą Grikį atsivežėme, trūksta tik sfinksų veislės katino Niko.“ Ar studijoje pasirodęs ilgaplaukis taksas atneš laimę Dainiaus šeimaLR_TV_SJ_Palivonu seimai žaidimo pusfinalyje, pamatysime jau šį sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Tris taksų veislės šunis jau auginęs Dainius apie ilgaplaukį Grikį pasakoja liūdną istoriją: „Prieš trejus metus šunelį nupirkome mano mamai gimtadienio proga. Močiutė leido anūkui, mūsų sūnui Benui, išrinkti vardą. Benas nusprendė, kad rudaplaukis taksas – tikras Grikis. Prieš dvejus metus mama mirė, o Grikis persikėlė į mūsų namus.“

 

Kai Dainius su žmona Svetlana vakarais išvyksta į renginius, o dukra Saulė ir sūnus Benas iškeliauja pas draugus, namai priklauso gyvūnams: Grikiui ir sfinksų veislės katinui Nikui. Dainius pasakoja, kad juodu turi nuosavą sandėliuką, kuriame nuo šeimininkų slepia daiktus ir žaislus. Labiausiai namie Grikiui nepatinkantis daiktas – šiukšlių dėžė. Jei lieka vienas, būtinai ją išdarko.

 

Gyvūnų į renginius ir vestuves Dainius nesivežioja, tačiau tokių svečių sulaukia. Ir elgiasi jie kartais padoriau nei kai kurie žmonės…

 

„Šeima – jėga!” studijoje Grikis buvo itin tylus, ramus. Nė karto neamtelėjo, nors tviskančios studijos grindys, juokiasi šeimininkai, jam kėlė baimę. Už gražų elgesį prieš filmavimo kameras nei Dainius, nei Svetlana jo nepalepino. Sako, kelionė namo ilga, o Grikiui automobiliu važiuoti nelabai patinka.

 

Ilgaplaukio takso šeimininkas nesiginčija, kad šunys dažnai primena tuos, šalia kurių gyvena. „Mane žavi taksų formos, ilgos ausys, ilga nosis, ilgas kūnas, o svarbiausia – gyvas, nerimstantis charakteris. Myliu taksus, juodieji trumpaplaukiai tikrai mane primena, Grikis kiek kitokio charakterio, ramesnis“, – išduoda Dainius ir patikina, kad gyvenimo be augintinių neįsivaizduoja.

 

Ar atneš taksas sėkmę Palivonų šeimai? Kokią staigmeną į akis tėvams išrėžė duktė Saulė? Kiek laiko prie veidrodžio prieš filmavimą praleido dainininko Pauliaus Stalionio šeima? Kokius daiktus jie pasiimtų į negyvenamąją salą? Ir kuri šeima iškovos teisę susirungti žaidimo finale? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 17.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją įdomiausiame šeimų žaidime „Šeima – jėga!”