Pirmadienį gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“  per LNK žiūrovai išvys išskirtinį žlungančio Ūkio banko savininko Vladimiro Romanovo interviu. Ekscentriškiausiu Lietuvos verslininku spaudos nuolat tituluojamas V. Romanovas šiomis dienomis itin vengė žiniasklaidos dėmesio, o į klausimus atsakinėjo tik telefonu. Tačiau šį kartą milijonierius savo interviu sutiko atsakyti į visus, net ir itin asmeniškus klausimus, bei atskleisti dar negirdėtas savo gyvenimo detales.

 

Paklaustas, kiek prarado pinigų, verslininkas įvardins įspūdingas sumas, siekiančias beveik milijardą litų. „Tądien, kai buvo sustabdyta mano banko veikla, buvo įšaldytos visos sąskaitos, įskaitant ir mano banko korteles. Likau su tiek pinigų, kiek tuo metu turėjau kišenėje“, – pasakos V. Romanovas. Verslininkas teigs, kad šiuo metu pragyvenimui, savo biuro išlaikymui ir kaip pats išsireikš – „judėjimui pirmyn“, yra priverstas pinigų skolintis iš draugų bei parduoti turtą, neareštuotą laikinai paskirto banko administratoriaus.

 

Paklaustas, ką ketina veikti toliau, praradęs visą turtą, pusiau rimtai, pusiau juokais V. Romanovas teigė pradėsiantis nuo to, kuo dirbo anksčiau. „Eisiu dirbti taksistu! Be to, esu dirbęs elektriku ir net sargu. O gal kas paims kaip krepšininką? Reiktų į olimpiadą nuvažiuoti ir ten pasirodyti”, – sakys verslininkas.

 

Apie pirmuosius uždirbtus pinigus, banko žlugimą, ir baimę būtent dabar prarasti sutuoktinę Svetlaną – išskirtinis verslininko Vladimiro Romanovo interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, jau kovo 4 dieną, pirmadienį, 20.00 per LNK.