„Net keista… Taip norėjom laimėti, o išgirdę, kad likome antri, kažkaip labai ir nenuliūdome. Labai džiaugiuosi Giedrės pergale, visada ją palaikiau“, – dar nesibaigiant „X Faktoriaus“ psichozei Lietuvoje, kai praėjusį sekmadienį istorinio, pirmojo, „X Faktoriaus“ nugalėtoja tapo Giedrė Vokietytė, kalba repo grupės RSP, užėmusios antrąją vietą, narė Viktorija Vyšniauskaitė. Bet ar iš tikrųjų trijų ambicingų jaunų žmonių širdys liko nesudraskytos?

 

„Giedrei „X Faktorius“ – geras tramplynas, tikiu, kad ji šaus į pačią viršūnę. Taip pat manau, kad antroji vieta RSP – taip pat tik į naudą“, – samprotauja maištininkės vardą RSP pelniusi Viktorija. Ji tikina – baigusi dvyliktą klasę vienerius metus atsidės tobulėjimui muzikos srityje, o tobulėti, tikina Cheery On Top, tikrai norinti. „Tikiu, kad mano šlovės laikas – po poros metų“, – sako šviesiai į ateitį žvelgianti Viktorija.

 

O ką apie antrąją vietą „X Faktoriuje“ mano Dominykas Latvaitis, vienintelis RSP vyrukas? „Giedrė verta pirmos vietos, gal būtų skaudu, jei taip nebūtų, o dabar – aš visai neliūdžiu“, – sako Dominykas. Jis priduria, jog yra be galo laimingas, kad RSP nuėjo tiek toli. „Aš net neskirstau, kas kokią vietą užėmė. Džiaugiuosi, kad buvau „X Faktoriuje“ ir kad pasiekėme superfinalą“, – sako reperis.

 

Grupės nariai supranta, kad „X Faktoriaus“ laimėjimas yra ir be galo didelė atsakomybė. „Iš dalies pajaučiau palengvėjimą, nes man ir Viktorijai ant nosies – abitūros egzaminai, o Giedrė dabar galės atsiduoti muzikinei veiklai. Ką veiksime paskui? Toliau muzikuosime ir darysime tai, kas arčiausiai širdies“, – sako D. Latvaitis, neleidžiantis suabejoti, kad šiuos du charizmatiškus reperius ateityje dar tikrai išgirsime.

 

Tuo tarpu trečioji RSP narė – operinį dainavimą Klaipėdos universitete studijuojanti Ingrida Toleikytė – buvusi racionalioji RSP grandis, su liūdesiu grįžta į uostamiestį prikelti per „X Faktorių“ į užmarštį nugrimzdusius mokslus. „Jau dabar ilgiuosi Vilniaus, visos komandos ir tos euforijos kiekvieno sekmadienio transliacijose. Buvo be proto gerai ir liko neįkainojama patirtis“, – nostalgiškai kalba Ingrida, kol kas nenorinti prognozuoti ateities, nes visa jos širdis vis dar „X Faktoriuje“.

 

Sekmadienį, vasario 17-ąją, vykusiame pirmajame lietuviškame „X Faktoriaus“ superfinale pirmą vietą užėmė Sauliaus Urbonavičiaus-Samo auklėtinė G. Vokietytė, antrąją – Sauliaus Prūsaičio repo grupė RSP, trečiąją – Rūtos Ščiogolevaitės mokinė Aleksandra Metalnikova.

 

Visus „X Faktoriaus“ superfinalo dalyvių pasirodymus sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete TV3 Play adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

Giedrė Vokietytė – istorinio pirmojo „X Faktoriaus“ Lietuvoje laimėtoja!