Prieš aštuonerius metus, tuomet dar 18-os, Sandra Grafinina džiaugėsi patekusi į „Olialia“ projektą ir mielai pozavo apsinuoginusi. Šiandien moteris, kaip pati sako, ištekėjusi už multimilijonieriaus iš Didžiosios Britanijos ir gyvena tarp Lietuvos, Anglijos ir Austrijos, kur jos vyras turi ne vieną pilį.

 

Nuo... Iki... Nuo... Iki...

 

„Aš net pati nežinau visko, ką mano vyras turi, niekada neklausiau pilno nekilnojamojo turto sąrašo. Bet taip, mano vyras turi keletą pilių, kurias paveldėjo iš tėvų…“, šio pirmadienio vakaro gyvenimo būdo laidoje 20.25 val. „Nuo… Iki…“ pasakos Sandra Grafinina West – Macaulay.

 

Nuo... Iki... Nuo... Iki...

 

Moteris nesigėdys – už viską, ką šiandien turi, ir kaip gyvena, ji yra dėkinga tik savo vyrui. Sutuoktinis, pasak Sandros, neskaičiuoja jos išlaidų, tačiau dėl didesnių pirkinių, prasidedančių nuo 5 tūkstančių eurų, ji turi pasitarti. „Kasdien mano vyras man duoda po maždaug 500 eurų, nes turiu apmokėti namo išlaikymo išlaidas, nupirkti maisto, ir visko, ko tik prireikia…“, – atskleis Sandra. Moteris pasakos mylimąjį sutikusi meno parodoje Londone.

 

Nuo... Iki... Nuo... Iki...

 

Vienos Sandros ištartos frazės pakako, kad Naidželas lietuvaitę iškart pakviestų į pasimatymą, o po dviejų dienų praleistų Londone, praėjus vos savaitei, atskristų pas ką tik sutiktą moterį į Lietuvą susitikti Palangoje.

 

Nuo... Iki... Nuo... Iki...

 

Gražuolė atskleis, kad tai ne pirma jos santuoka. Iš pirmosios Sandra augina šešerių sūnų, dėl kurio globos su buvusiu vyru, kaip pasakos, teismuose kovojo penkerius metus. „Jis buvo pasiturinčių tėvų sūnus. Tačiau gyvenimas su juo priminė pragarą. Jis nuolat gėrė ir vartojo kvaišalus…“, – prisimins Sandra.

 

Nuo... Iki... Nuo... Iki...

 

Gražuolė neslėps ir to, kiek tenka investuoti į savo išvaizdą. Sandra ne kartą koregavo krūtinę, putlino lūpas, po oda vėrė specialius siūlus. Sandros istorija – jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ 20.25 val. per LNK.