Populiarus TV3 šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ išplaukė į tarptautinius vandenis – paaiškėjo, kad dalyvių pasirodymus stebi tokie muzikos dievai kaip Nikolajus Baskovas, Borisas Moisejevas, Sofija Rotaru ir kitos garsenybės. Šios visame pasaulyje žinomos Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos pop scenos žvaigždės neabejingos čia dalyvaujančiai baltarusių dainininkei Veronikai Gordijevskajai. Nikolajus Baskovas jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. TV3 eteryje per tiesioginę „Šok su manimi“ transliaciją perduos savo ypatingus sveikinimus šiai projekto dalyvei ir atsiprašymą, kad negali Veronikos pasirodymo stebėti gyvai.

 

„Su Nikolajumi esame geri draugai, kartu dainavome ne viename koncerte. Neslėpsiu – dažnai bendraujame telefonu. Vieno pokalbio metu užsiminiau jam, kad Lietuvoje dalyvauju šokių projekte. Jis neslėpė susižavėjimo ir prisipažino, kad labai norėtų atvykti į tiesioginę projekto transliaciją palaikyti manęs“, – intriguoja Veronika.

 

Gal sulauktų N. Baskovo vizito, jei iškoptų į finalą? „Jei ne šeštadienis, Nikolajus būtų atskridęs į ‚Šok su manimi‘ premjerą jau praėjusį šeštadienį. Dieną po debiuto jis man skambino ir klausė, kaip pasirodžiau. Jo nuomonę bus galima išgirsti jau rytoj ‚Šok su manimi‘ laidoje“, – praneša dainininkė ir kviečia įsijungti TV3 šeštadienį 19.00 val.

 

Mergina sako nenorinti girtis, tačiau yra dainavusi su gruzinų kilmės dainininku Valerijumi Meladze, su S. Rotaru, B. Moisejevu. „Su jais visais palaikau draugiškus ryšius. Borisas ir V. Meladzė netrukus atvyks į Lietuvą. Deja, šeštadienis jiems netinkamas laikas dalyvauti transliacijoje, tačiau neabejoju, kad užsuks į mano šokių repeticiją“, – apie pažintis su pasaulinio lygio garsenybėmis kalba „Šok su manimi“ dalyvė ir žada pasidalinti įamžintomis susitikimo akimirkomis.

 

Populiariausiame šokių projekte Lietuvoje dalyvauja šešiolika porų: Algis Ramanauskas ir Karina Jeremian, Diana Martinėlė ir Aristinas Guogis, Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas, Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius, Jonas Nainys ir Justina Žemaitytė, Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė, Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis, Veronika Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas, Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė, Matas Niparavičius ir Ignė Reklaitytė, Rūta Janutienė ir Adomas Norkūnas, Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus, Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj bei Edvardas Norvaiša ir Rusnė Glinskytė.

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!