Švenčių ir šeimos televizija TV3 spalio 4-ąją – Šv. Pranciškaus, pasaulinę gyvūnų globos dieną, – siūlo praleisti su analogų Lietuvoje neturinčia programa. „Žvėriški talentai 2012“ – tai absoliučiai naujas projektas šalies televizijos eteryje, atkreipsiantis dėmesį į geriausius žmogaus draugus – gyvūnus ir neįtikėtinus jų talentus. Tam bus pasitelkta galybė šalies žvaigždžių bei žvėriškai žaismingi projekto vedėjai. Aktoriai Vytautas Šapranauskas ir Andrius Žiurauskas meistriško grimo ir specialių kostiumų dėka TV3 eteryje pavirs geriausiais žmogaus draugais.

 

Pasak „Žvėriškų talentų 2012“ prodiuserio Justino Milušausko – šis šou nebuvo spontaniškas kilusios idėjos įgyvendinimas. Tik po pusantrų metų darbo išdrįsta sukurti ir TV3 žiūrovams pristatyti gyvūnų talentų šou. „Žmonijos santykiai su gyvūnais yra paslaptis. Dažnai ryšys tarp gyvūno ir jo šeimininko yra toks stiprus, kad atrodo, jog jie bendrauja viena kalba. Tai unikalu, paslaptinga ir įdomu“, – „Žvėriškų talentų 2012“ gimimo istoriją prisimena J. Milušauskas.

 

Spalio 4-ąją, ketvirtadienį, TV3 eteryje bus galima išvysti daugybę savo talentais vienas kitą pranokstančių gyvūnų: šunis, kates, gaidį, ožką, driežą ir kitus. „Žvėriški talentai 2012“ – tarptautinis projektas, todėl programoje pasirodys gyvūnai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų Baltijos šalių. „Vieną dieną metuose – spalio 4-ąją – projektas suvienija visus pasaulio gyvūnus ir jų šeimininkus. Manau, kad tai fantastiškas projektas“, – kalba J. Milušauskas ir atkreipia dėmesį, kad svarbiausias kriterijus atrenkant dalyvius buvo humaniškas jų elgesys su gyvūnais. Projekto dalyvius vertins tarptautinė komisija, kurioje – gyvūnų dresūros profesionalai ir Lietuvos bei Latvijos kinologų draugijų atstovai.

 

Gyvūnai, garsėjantys amžinai juokingomis istorijomis, filmuojant talentų šou ir šįsyk iškrėtė šunybių. Prodiuserio teigimu, gyvūnai turi savo gyvenimo ritmą, net savo pasaulėžiūrą, kuri ne visada sutampa su žmogaus. „Pasitaikė, kad vieni augintiniai užmigo, kiti tiesiog užsispyrė nieko nedaryti, tačiau jų pasirodyti nevertėme per prievartą. Viskas vyko labai natūraliai, ir tai – tikro šou privalumas“, – akcentuoja „Žvėriškų talentų 2012“ Lietuvoje sumanytojas.

 

Prie šios gražios idėjos sutiko prisijungti ir būrys šalies dainininkų – atsikūrusi merginų grupė „69 Danguje“, Deivydo Zvonkaus, Ramūno Rudoko ir Stano trio, Vudžio ir Atlantos duetas, merginų projektas „ŠarkA“ ir kiti. Artistai „Žvėriškų talentų 2012“ scenoje pirmą kartą dainas atliko drauge su savo augintiniais!

 

Jaudinančios gyvūnijos pasaulio paslaptys, talentingiausių gyvūnų paieška, neįtikėtini keturkojų, ir ne tik, sugebėjimai bei iki ašarų juokingos kuriozinės situacijos unikaliame šou Lietuvoje „Žvėriški talentai 2012“ – spalio 4-ąją, ketvirtadienį, 19.10 val. tik per TV3!

 

Unikalus tarptautinei gyvūnų dienai skirtas talentų šou „Žvėriški talentai 2012“ – spalio 4-ąją, ketvirtadienį, 19.10 val. tik per TV3!