Šių metų pradžioje TV3 pristatė žiūrovams intriguojančią naujieną – lietuvišką vaidybinį nuotykių filmą „Inspektorius Mažylis“. Pirmą kartą istorijoje žiūrovai buvo kviečiami tapti šio filmo teisėjais ir nulemti jo tolesnį likimą. Žiūrovai filmu susižavėjo ir pateikė savo verdiktą: reikia viso serialo! Atsižvelgdama į žiūrovų pageidavimą, žiūrimiausia televizija TV3 skelbia puikią žinią: greitai eteryje – lietuviško serialo „Inspektorius Mažylis“ premjera.

 

TV3 žiūrovai jau greitai galės mėgautis naujomis pagrindinio herojaus – mažo miestelio šauniojo inspektoriaus Andriaus Mažylio (akt. Marius Jampolskis) ir jo tarnybinio šuns Mažylio nuotykiais. Kaip jiems seksis kovoti su gimtąjį miestelį apraizgiusiu korupcijos ir nusikaltimų voratinkliu? Ką rezga nedori miestelio vadeivos ir valdininkai su Andriaus Mažylio viršininku priešakyje?

 

Inspektoriaus Mažylio ir net jo šuns Mažylio laukia meilės istorijos, nuotykiai ir išbandymai. Komiškame nuotykių seriale, kuris prie ekranų suburs visą šeimą, meilės bus daug – ne tik tarp žmonių, bet ir tarp keturkojų herojų.

 

TV3 premjeroje „Inspektorius Mažylis“ susitiks būrys žiūrovų jau pamėgtų aktorių bei naujų pasakojimo veikėjų. Pagrindinį vaidmenį seriale atliks Marius Jampolskis, jo kolege ir meilės objektu taps aktorė Toma Vaškevičiūtė. Adolfas Večerskis atliks komisaro vaidmenį, Saulius Siparis taps meru, Ineta Stasiulytė – mero žmona, Marius Mačiulis – Andriaus Mažylio broliu, Tadu Gryn – blogiečiu, o Agnė Grudytė – pagrindinio herojaus mokyklos laikų meile. Šiuos aktorius žiūrovai matė ir filmo „Inspektorius Mažylis“ premjeroje.

 

Prie naujojo serialo komandos prisijungė ir daugiau garsių ir visų mylimų aktorių įkūnyti naujus personažus: Vitalijus Cololo vaidins inspektorių, Andriaus Mažylio kolegą, Džiugas Siaurusaitis – keistuolį kriminalistą-ekspertą, Redita Dominaitytė – komisaro sekretorę, Dalius Mertinas – ministrą, Vytautas Anužis – laikraščio redaktorių, o Arvydas Dapšys – miestelio keistuolį.

Nauji komisaro Mažylio ir visų miestelio gyventojų nuotykiai – jau greitai vasaros seriale ,,Inspektorius Mažylis“ per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

Serialas „Inspektorius Mažylis“ – greitai tik per TV3!