„Auksinio gaublio“ nomimantę, žinomo serialo „Dvasių užkalbėtoja“ žvaigždę, seksualiąją Holivudo aktorę  Jennifer Love Hewitt TV1 žiūrovai jau šeštadienį 20 val. išvys naujame seriale „Klientų sąrašas“, susuktą pagal žinomą to paties pavadinimo filmą. Jennifer Love Hewitt vaidina iš Teksaso miestelio kilusią vienišą mamą Railę, gyvenančią sukrečiantį dvigubą gyvenimą. Paslapčių turi kiekvienas. Railė Parks – ne išimtis. Jei paslaptis būtų atskleista, Railė taptų apkalbų objektu, jai grėstų kalėjimas.

 

Moteris dirba paprastame SPA, bet greit supranta, kad salone siūlomos ne tik masažo paslaugos. Nors ji nesitikėjo laimingos pabaigos, darbas jai atveria duris į kitokį pasaulį. Seriale atskleidžiama, kaip Railei sekasi gyventi dvigubą gyvenimą: su šeima ir vaikais bei masažo salone su ypatingais klientais. Šie du pasauliai – itin skirtingi, bet abu priimtini pagrindinei veikėjai. Svarbiausia užduotis – nuslėpti savo veiklą, bet, pasirodo, paslapčių turi ne ji viena.

 

Kitos išeities, rodos, nėra – vienišą mamą su vaikais vyras pliko su skolomis. Ekstra pinigai už ekstra darbą jai leidžia sumokėti paskolą ir išlaikyti savo šeimos namą.

 

Serialas JAV buvo pradėtas rodyti praėjusiųjų metų balandį. Po pirmų dešimties serijų, sulaukęs didelio populiarumo, jis bus tęsiamas šiemet. Iš viso 2013-aisiais ketinama žiūrovams pasiūlyti dar 15 naujų „Klientų sąrašo“ serijų.

 

Beje, tik pasirodžiusį JAV serialą „Klientų sąrašas“ bandė uždrausti masažo terapeutai. Net buvo sukurta iniciatyvinė grupė „Masažo terapeutai prieš „Klientų sąrašą“. 2012 m. balandį peticiją pasirašė daugiau nei 3 tūkst. specialistų. Joje buvo skundžiamasi, kad seriale „Klientų sąrašas“ neteisingai perteikiama masažo terapijos koncepcija ir siejama su seksualinėmis paslaugomis. „Serialas „Klientų sąrašas“ – didelis žingsnis atgal“, – buvo sakoma peticijoje.

 

„Lifetime Television“ televizijos kanalas jiems atsakė, kad vaidybiniuose, dokumentiniuose filmuose, serialuose ir laidose daugelį metų nagrinėja moterų gyvenimo būdą ir jų istorijas. „Klientų sąrašas“ – išgalvota istorija apie vienišą mamą, kurią netikėtai užklumpa materialinės bėdos. „Klientų sąrašas“ neatskleidžia jokių SPA ar masažo salonų darbo būdų, nebandoma įžeisti ar paniekinti masažo terapeutų profesijos ir jų naudos sveikatingumo sričiai“, – atšovė televizijos kanalas.

 

„Klientų sąraše“ vaidina „Auksinio gaublio“ laimėtoja Cybill Shepherd, „Emmy“ apdovanojimą pelniusi Loretta Devine iš „Grei anatomijos“ ir Colinas Egglesfieldas.